Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak akkor kell 6 hónaposan...

Csak akkor kell 6 hónaposan 2-es tápszerre váltani, ha a babámnak nem elég már az 1-es?

Figyelt kérdés
Én úgy veszem észre, hogy neki tökéletesen elég még!
2009. szept. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Más az összetétele kicsit, táplálóbb, az adott korszak növekedédéhez szükséges arányban tartalmazza az anyagokat. Igy én áttérnék rá a helyedben, de előtte megbeszélném a gyerekorvossal. Mi 5 hónaposan tértünk át, mivel akkor már javasolják, ha 3 étkezés is ki van váltva.
2009. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont most jártam utána. Mi 5 és fél hónaposak vagyunk és továbbra is az 1 eszi a lányom.Én is úgy látom, hogy tökéletesen megfelel, de ha hozzátáplálsz akkor nem kell a 2. Mivel ha már az 1ben valami kevesebb, azt pótolod az étellel. Nekem mondta is az orvos, hogy a 2 azért lett kitalálva hogy dupla áron megvedd, pedig az 1 akár 8-9 hónapos koráig is adhatod neki.
2009. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát ez érdekes, mert nekünk pont azt mondta a gyerekorvos, hogy akkor kell a kettes, ha már hozzátáplál az ember, de a dogozon is úgy van, hogy 2-3 alkalommal egy nap. Az egyes meg ugye 5-6 alkalommal egy nap. Árban nem volt jelentősen drágább a kettes (Milupa).
2009. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne drágább a 2-es az 1-nél!!!!!

Az 1-est felírja a doki, a 2-esre pedig nincs támogatás, így egy doboz 2200,-Ft! Ráadásul csak 600 gramm, a 900 grammal szemben. Pont a Milupával jártunk így!

Így mi áttértünk DM-esre, 1000.-Ft körül van, és nagyon szereti a kislányom!!!!

Azért nem mindegy!

2009. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!