Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája Humana Baby...

Akinek a babája Humana Baby Fit1-es tápszert ette a babája 6 hónaposan milyen tápszerre váltott? Váltott egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
én annyit tudok a tápszerekről, hogy 6 hós korig 1-es, utána 2-es kell, majd asszem 9 hós kortól 3-as.
2009. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiam (8,5 hónapos) is Baby fit 1-t kap,nálunk is aktuális már a váltás.A dokinéni javasolta a Baby fit 2-t,azt mondta maradjunk ennél a márkánál,mert már megszokta és nem okozott problémát ezidáig.

Váltani mindenképpen kell,mert ahogy nőnek a kicsik,egyre több energiára van szükségük és az életkornak megfelelően ezek a tápszerek más összetételűek.

Képzeld,én már 4 gyógyszertárban jártam,sehol sem tudtak adni ebből a Baby fit 2-ből,nem is tudom,hol lehet majd beszerezni.:(

Na meg drágább is lesz,mert nem írhatják fel receptre.

2009. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Hat hósan már adhatsz neki sok mindent.Tápszer elég lenne neki csak este,meg reggel.
2009. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ilyen tápszert használunk. Hat hós korában én is kérdeztem a dokit, hogy kell e váltani, azt mondta, hogy nem, ezt eheti egy éves koráig. Ez rajta van a dobozán is. És ezt még fel tudja írni receptre, így jóval olcsóbb. Mi most 11 hósak vagyunk, reggel és este kap tápszert.
2009. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia

az enyém 1 éves, és még mindig az 1-est eszi, a legközelebbi felírásnál fogunk váltani, mert akkor már az 1-est nem tudja felírni :)

2009. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is egy éves, és reggel és este még az 1-eset eszi. A doktornő nálunk is azt javasolta, hogy ne váltsunk fél évesen, mert így egyrészt anyagilag is jobban járunk (felírhatja), másrészt szerinte az egyes táplálóbb is, mint a kettes. Ha belegondolsz, lehet benne valami, hiszen az első fél évben rengeteget nőnek, utána ez egy kicsit lelassul.
2009. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat!! Szóval 1 éves koráig fel tudja írni a doki az 1est ez jó hír! Nekem azt mondta a doki hogy meg is szűnt a Baby fit 2, de a honlapjukon láttam hogy van. Ezért gondoltam hogy szólok a gyógyszertárba próbáljanak be szerezni de előtte gondoltam megkérdezlek titeket. 6 hónapos a kislányom és reggel és este kap tápszert van amikor délután is. De nem hízik most még fogyott is azért gondoltam hogy váltani kellene 2-re. Kérlek még ha tudtok adjatok tanácsot.

2009. szept. 22. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:

második vagyok ismét

Szia!Még délelőtt megkérdeztem,és valóban nem forgalmazzák már a Baby fit 2-t,egy gyógyszereész ismerősöm szerint leálltak a gyártásával.Hát ezért nem kaptam én sehol!:(

Említetted az orvosodnak,hogy baj van a kisbabád gyarapodásával?Nem segített?Az igaz,hogy ilyenkor,amikor többet mozgolódnak már a kicsik,kevesebbet híznak...de fogyni biztosan nem jó.Esetleg fogzik és amiatt étvágytalan?

Beszélj az orvosotokkal!

2009. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Igen fogzik is.
2009. szept. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!