Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben hordoztok mei...

Ilyen hidegben hordoztok mei taiban, vagy inkább hanyagoljátok ezt a fajta hordozást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hónapos a lányom, kendőben viszem, van, amikor 1 órát is kint vagyok vele.

Muszáj, mert segítségem nincs, a babakocsit sem bírom a 4.-ről lecipelni, nagyon nehéz.


Felöltöztetem, nem fázik.

Ha nagyon hideg van, vagy fúj a szél, akkor a kendő köré egy polár takarót is teszek.

2013. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak az ismerősökről tudok nyilatkozni, ők simán hordoznak télen így :) A kabát közös, így kevesebb ruhát kell ráadni a picire, kényelmesebb mindenkinek :)
2013. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hanyagolom, pedig olyan praktikus lenne néha, babakocsizás helyett, de nincs hordozós kabátom és anélkül kényelmetlen hordozni, alig várom, hogy kitavaszodjon.


Sajnálom már, hogy nem vettem legalább használtan egy hordozós kabátot, mert tök egyszerű lenne, a babát nem kell olyan sokáig öltöztetni, vetkőztetni, hiszen "közös" a kabát.

2013. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja rendeltem hordozó takarót és így mehetünk mindenhova, 2-3 éves koráig jó lesz neki.

Tudom nem a reklám helye ,de hátha segítek. Én szerencsémre megtaláltam ezt az oldalt ,ezt a takarót postaköltséggel együtt 8300ft-ért kaptam meg, bár akkor akciós volt ,de most kb 1000ft-tal drágább.

Ez a takaró Magyaroszágon 14 ezer ft! Erre volt keretem. Vékony vagyok így közös kabát kilőve vagy elég hülyén néztem volna ki egy nagyobb kabátba. Hordozóskabátra szintén nem volt pénzem. Ez meg egyszeri befektetés és nekem megéri,hogy nem kell itthon ülnöm és bárhova mehetünk,ezen felül meg mindenki dicséri :)

[link]

2013. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Nekem sem ér össze a kabátom, úgy hordozok.

Vastag télikabát, elölről meg melegít a baba, én pedig őt :)

Ezért használom a polártakarót ha nagyon hideg lenne (bár nagy mínuszban biztos nem mennék vele 1 órára ki).

2013. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Ha nem esik akkor mi is mei tai-ozunk :)

Szép estét Nektek!

2013. febr. 8. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok azért durva ,hogy az én írásom nem hasznos. Azért ,mert nekem volt pénzem vagy nem sajnáltam a takaróra a pénzt? Én tudtam ,hogy így szeretnék majd közlekedni ezért én a babakocsin spóroltam.
2013. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!