Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiba a 10hetes tápszeres...

Hiba a 10hetes tápszeres kislányomat a fél8-as etetés után még 23órakkor felkeltenem etetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 10:55
 1/6 anonim válasza:
Igen, mert ha alszik akkor, hagyd aludni és ne ébresztgesd. Feleségem nővérének mondta a védőnő ezt és azt is, hogy örüljön neki, mert tud tőle pihenni.
2009. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért keltetted fel. SZerintem nem kell kelteni, egyrészt mert felkel arra, ha éhes, másrészt pedig így csak arra tanítod, hogy fürdés után kicsi alvás és kajci, aztán nagy alvás. Ennyi idősen nekem már este 7 órától reggel fél hétig aludt. Ne keltsd fel, butaság szerintem.
2009. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is alszik 7-8 hetes korától fél kilenctől reggel fél hétig. Soha nem keltettem fel, szerintem Te se tedd. Sokan örülnének neki, ha ennyit aludhatnának egy éjjel egy picibaba mellett.
2009. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Ez ujszülött korából megmaradt,amikor még 3 óránként evett,azóta nem tudom,hogy mivel tennék jót Neki.23 óra körül még mai napig felébred,tehát nagyon nem kell ébresztgetni,mert akkor már "nyüglődik"Aztán fél5-kor,majd 7kor megint fent van.Jó ez igy???Segitsetek'
2009. szept. 5. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha felébred, etesd meg, de ne ébreszd fel szerintem, ha magától nem kel fel és nem kéri a kaját. Ő tudni fogja, hogy mire van szüksége, hamira vagy pihenésre, és ha éhes, jelezni fogja neked. (az én pici lányom este 11 körül evett mindig az első pár hétben, utána éjjel egyszer kelt fel enni, első időben 2-3 körül, utána 4-5 körül, aztán azt vettük észre, hogy pár hetesen végigalussza az éjszakát, és 7 körül ébred, akkor kéri az első kaját. Sose ébresztettem, örültem, hogy alszik, és én is tudok pihenni.)
2009. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel! Éjszaka csak akkor egyen, amikor felébred. AZ én 6 hetes picim csak egyszer kel fel. Este 8-fél9 körül eszik, aztán csak 2 körül, majd reggel.
2009. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!