Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nálatok milyen lett a...

Anyukák nálatok milyen lett a nemi élet a szülés óta? Jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Rosszabb nem lett semmiképp, de ritkább...
2013. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lett se rosszabb,se jobb,de ahogy az előző is írta,jóval ritkább...
2013. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! Nagyon ritkán tudunk együtt lenni, nem azért mert nem akarjuk, de sokszor örülünk, ha aludhatunk! Viszont amikor van rá időnk és energiánk, szerintem sokkal jobb, mint előtte volt...
2013. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dettó mint az előzőknél. Nem rosszabb (sőt!:D) csak ritkább sajnos :S
2013. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos a kislányunk, és sajnos csak 2x voltunk együtt szülés óta. :( Ugye megvártuk a 6 hetet, utána meg megjött, és ahogy az előttem szólok írták, inkább alszunk. :(

Egyébként meglepődtem, mert egyáltalán nem fájt, sőt, talán még jobb is volt, mint előtte. (mondjuk lehet azért, mert azelőtt áprilisban!!!! voltunk együtt - veszélyeztett voltam :( )

2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem változott, ugyan úgy napi szinten 1-2 van a minősége pedig ugyan olyan tökéletes.
2013. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mennyiségre ugyanannyi van mint régen, DE az első 3 hónap...hááát... én élveztem, a párom nem, annyira tég vtam :( Utána minden jó lett, nekem jobb mint előtte, többször van orgazmusom egy aktus alatt, a párom meg élvezi h ilyen örömöket okoz, szal mondhatni jobb lett. Az első 3-4 hónapra meg nem szívesen emlékszem vissza, én állandóan sírtam h mi lesz majd ezután.. Na de azóta szerencsére minden a helyére állt. 9 hós kisfiú anyukája!
2013. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan csak rettenetesen ritkán van hozzá energiánk.

Ráadásul a férjem is 3 müszakban dolgozik!

2013. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan csak sajnos ritkábban kerül rá sor
2013. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!