Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is rosszabb lett a...

Másnak is rosszabb lett a menstruációja szülés után?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki azt mondta, hogy ha szülök, jobb lesz a menzeszem. Hát nekem rosszabb lett! Terhesség előtt 4-5 napig volt meg és csak az első nap görcsöltem, de akkor nagyon, egyszerre 3 gyógyszert vettem be akkoriban... 2011. 11. 01-én szültem és 2012. 12. 21.-én jött meg először. Múlt héten jött meg másodjára, de 3 napon keresztül görcsöltem és még mindig menstruálok. Már 6 napja. Másnak is van ilyen, h rosszabb lett nem jobb?

2013. jan. 28. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem biztos hogy így marad, nekem volt olyan, hogy a szülés utáni első néhány vérzés nagyon hosszú volt és erős, aztán három-négy ciklussal később jobb lett.

De az is lehet, hogy így marad. :o(

Nekem mindegyik szülésem után változott a dolog.


És az is kérdés, hogy szoptatsz-e még, mert ez is befolyásolhatja a dolgokat hormonálisan.

2013. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen még szoptatok.

Köszi a kommentet :)

2013. jan. 28. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után szintén rosszabb lett, régen rettenetesen görcsöltem, szülés után tény, hogy jobban tűrtem a fájdalmat, nem voltak olyan erős görcseim, viszont nagyon nagy mennyiségű vérzésem volt, ami előtte sosem és elég sokáig tartott. Szülés után nem sokkal volt egy műtétem, ami közben észrevették, hogy van egy miómám, ami aztán magától felszívódott. Valószínűleg az okozta a gondokat. Bár a műtét előtt már nem tudtam szoptatni, így a műtét után nem sokkal elkezdtem fogamzásgátlót szedni, így az is megszüntette a gondokat.
2013. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor légy türelemmel, ha elválasztódott a pici, jó eséllyel lesz javulás!

első

2013. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 28. 11:36
 6/6 krisztivan ***** válasza:
Nekem csak 8 hónapra szülés után jött meg.És sokkal jobb lett.Kevésbé fáj,2-3 nap alatt kitisztulok.De sajnos nálunk a családban a nőknél szinte mindig így volt és 5-10 évre átfordult sokkal rosszabbra:-(( Lehet neked meg épp jobb lesz pár év múlva:-))
2013. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!