Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek a babája...

Van olyan, akinek a babája szopizás közben tépi a haját?

Figyelt kérdés
Mindig volt valami foglalatossága közben, volt, h a fülét gyűrte, a kis kezével simizte az arcát, vagy egyszerűen betakarta, de most a haját tépi. 7 hónapos. Lehet, hogy ez ugyanúgy majd elmúlik, és talál más foglalatosságot, de ha nem, ez mire utalhat? Ideges??
2009. szept. 5. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom babám csinálta. Szerintem csak szeretnek markolászni. Ha nagyon durvának tűnt, amit csinált, akkor egy kis rongyot adtam a kezébe, hogy inkább azt gyűrögesse.
2009. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 7,5 hónapos és ugyanezt csinálja! Már én is a hajamat tépem tőle! :) Én az egyik kezemet mindig szokom tenni a buksijához, hogy ha tépni akarja a haját, ne férjen hozzá! Nekünk a rongy szopizás közben nem vált be, nem érdekelte!

Biztos nem ideges. Én azt vettem észre, hogy most amúgy is a markolászós korát éli, meg mindent megkapirgál! :)

2009. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem a saját haját tépi szopizás közben (lehet azért mert most nő neki és nincs mit tépnie) hanem az enyémet. Nemcsak a hajamat hanam ha elhajolok tőle hogy ne érje el akkor az arcomat, számat, fülemet marja - tépi:))
2009. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na az én hajamat meg amúgy tépi! Nem elég, hogy a szoptatástól amúgy is marokszámra hullik, meg még az is! Rongyot szopizás közben ő sem tép, időnként a ruháját rendezi, de a haja! Az a sláger! Akkor, mivel másnál is van ilyen, remélem, hogy valóban csak egy újdonság, és hamar le fog róla szokni

Köszönöm a válaszaitokat

2009. szept. 5. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!