Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek a H1n1 infulenzától...

Nem féltek a H1n1 infulenzától? Most már én is aggódok miatta, hogy ennyire durván terjed, amit a hírekben mondanak. Miért veszélyes annyira? Mikor és be lehet adatni a védőoltást babáknak, kisgyerekeknek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget tekintve semmivel sem veszélyesebb mint a megszokott "rendes" influenza. Ott sem maga a fertőzés a veszélyes, hanem az esetleges szövődmények. Tüdőgyulladás pl. végzetes lehet egy legyengült szervezetű idős embernek, de akár egy krónikus betegségben szenvedő fiatalnak is. A rendes influenzában is halnak meg emberek mégsem szokott senki pánikolni járvány idején.
2009. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy egyedül.Már én is aggódok,pedig eddig nem különösebben izgatott a dolog.De mivel nekem is van sulis gyerekem és egy picim,hát most kissé parázok.Ja és kismama vagyok......
2009. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha félünk, ha nem, elkapjuk, ha úgy alakul...Ezért kár félni...

A hírek meg mindent felfúj, eltúloz, én nem is nézem.

Amúgy meg ugyanolyan lefolyásu, mint egy sima megfázás.

2009. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az igaz, hogy uolyan lefolyású, de terhesekre veszélyes! Mehalhat a baba!!! :(
2009. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Miért halhat meg a baba?Ne ijesztegess itt senkit!Ki hallott olyat, hogy egy terhes influenzás nőnek meghalt a magzata... jesszusom
2009. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem ijesztegetek senkit! A nőgyógyászom mondta! Spec. én is terhes vagyok...

Szóval én is érintett vagyok nem is kicsit... :(

2009. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
2009. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eddig engem sem érdekelt annyira.Jó lenne tudni,hogy mikor lesz oltóanyag és milyen idős kortól lehet beadatni.?
2009. szept. 5. 20:46
 9/9 A kérdező kommentje:
huhh ...elég komoly a cikk....
2009. szept. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!