Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ülhet a baba bicikliü...

Mikortól ülhet a baba bicikliülésben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor már biztosan ül. A mienk 13 hónaposan biciklizett, a férfivázon, elől volt egy olyan kicsi drót gyerekülés, olyan arasznyi.Nagyon bírta!
2009. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már van olyan ülés ami 8 hótól írja. Mi 9 hósan kezdtük el használni és imádja. Minden este biciklizünk. Most egy éves.
2009. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy arasznyi drót gyerekülés. A normális bicikliülés műanyag támlás.
2009. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor már stabilan tud ülni, és nem nagy neki az ülés, biztonsággal beletehető
2009. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem normális bicikliülés, hanem egy babaseggnyi kis drótháló, és 6 cm magas. A vázra kellett csavarozni, abba ült a kicsi, és a kormányba kapaszkodott. Azért írtam, mert ott magát kellett tartania. Ha ez ment 13 hónaposan, gondoltam, ahhoz lehet viszonyítani, mert hátul könnyebb ülni, a műanyagszékben. Azért írtam, hogy viszonylag pici is tud már magára vigyázni. Mondjuk, az meg elől volt, tehát az az előnye volt, hogy látta az apja a gyereket.

Minap láttam ilyet, és eszembe jutott.

2009. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!