Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb baba sampon?...

Melyik a jobb baba sampon? Gabi, Johnsons? Ami tisztít de kímél is! És nincs tele illatosított vegyszerekkel! Ja és ami zsírosabb!

Figyelt kérdés
Köszi! Írhattok más márkát is,jelenleg ezek jutottak eszembe!
2012. febr. 19. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem kíméletesek, sőt... Kifejezetten szárítanak. Már szinte az összes márkát kipróbáltam, 3 db olyan sampont találtam, ami kíméletes (mindegyik szulfátmentes és többnyire nincsenek bennük káros anyagok), nem úgy mint a Johnson és a Gabi.

Babylove sampon (dm-es) [link]

Saubar ananászos gyereksampon (azt hiszem ezt pont most vonják ki a forgalomból sajnos, csak néhány dm-ben kapható) [link]

Dulgon kids gyereksampon (a kedvencem, ez is csak dm-ben kapható) [link]


Ezeken kívül tényleg végigkísérleteztem a Nivea gyereksampontól elkezdve a Gabin, Johnsonon, Babydreamen keresztül egészen a Nici samponig mindent, de a legtöbb még rosszabb volt, mint egy normál felnőtt sampon.

2012. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rossman-os?Van egy csak nem jut eszembe a neve!Az milyen lehet?Dm nincs a közelben!
2012. febr. 19. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
A Babydream Rossmannos, de az nagyon rossz szerintem. Van még nekik az a Lilliputz vagy mi, de azt nem próbáltam. Valami tuti nem tetszett az összetevők között, azért. :S
2012. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyek azok az összetevők amik nem jók?Mit nézzek majd?
2012. febr. 19. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én alapjában a szilikonokat, a szulfátokat és a parabenek kerülöm. Szilikon lehet ami -one-ra (főleg cone-ra), -xane-re végződik, és hasonló, ami hydrolized wheat/soy vagy akármi protein. A szulfátok meg a sulfate végződésűek, a legrosszabbak a Sodium Lauryl Sulfate (SLS) és a Sodium Laureth Sulfate (SLES).
2012. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A rossmanban van az alterra, bár ez nem babasampon, de tiszta alapanyagokból van.
2012. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld ki a Lotti babasampont. Konzerválószer, alkohol és színezék mentes. Nem csípi a szemet, és nagyon jó a tisztító hatása. Ezzel nyugodt szívvel mossuk a baba haját, és nem szárítja a baba fejbőrét. Ahhoz képest, hogy mennyire kíméletes és káros anyagoktól mentes, nagyon jó az ára. Babapopsi krémből is Lotti-t használunk, szintén káros anyag mentes.
2015. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!