Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segítsek neki?

Mivel segítsek neki?

Figyelt kérdés
Kicsikém mióta elkezdtük a hozzátáplálást nagyon nehezen és keményet kakil. Mit itassak vagy etessek vele, hogy könnyebb legyen neki. Ebéd után kap egy kis almát, de még ez se segít!
2013. febr. 10. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Baracklé
2013. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reszelt almát adhatsz többször is, akár főzelékbe is reszelhetsz. Itathatsz vele gyümölcslevet, nekünk a 100%-os ( Dm babylove) bevált, segített. Kicsit hígitottam, de nem nagyon ( vízzel). Adhatsz neki, attól függ hány hónapos, de mi vettünk babylove szilva-körte bébidesszertet, mert a szilva segít. Nem nagyon szerette, mert olyan lekvár állaga volt, de belekevertem tejpépbe, úgy megette. Adtunk neki bolti müzlis bébi desszertet, azt is megette, azt hiszem Kecskeméti volt, többféle gyümölcs müzlivel. Próbáltuk sokat itatni, az lazítja a székletet, vízzel, teával, gyümölcslével,amit elfogad. Sok tápszert is adtunk neki, és mivel én a tejépre gyanakodtam, hogy az fogja, így azt nem kapott pár napig, utána is hígabbat.
2013. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a reszelt alma éppen fog, nem lazít.
2013. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az alma lapon fog, de a gyerekorvos mondta, hogy reszelve benne maradnak a rostok, és lazít. És tényleg:) Meg egy idős néni is mondta, hogy a reszelt alma nem fog. És utána jött nálunk a székrekedés, és egyből ezt mondta az orvos. Kettes voltam.
2013. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik babája válogatja, mert az enyémet az alma leve lazítja, viszont, ha a reszelt almát kap, akkor fogja :) Csak a babám példája miatt írtam, de akkor ez sem általános.
2013. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam, hogy van akinek a püré hajt, én sem értem:) Én almalevet nem adtam, mert azt hittem az fog, mikor beteg voltam, mindig azt ittam, hideg almalevet. Mégis a fiamnak hashajtó hatású volt:)
2013. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én kipréseltem az alma levét (napi 60 ml),azt kapja,meg kamilla tea is jó.Mi is ezzel a problémával küzdünk már 2 hete és nagyon rossz!Részvétem Nektek. :-(
2013. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a sütőtök lazítja a székletet, majdnem minden főzibe teszek, és szezonja van :)
2013. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk az almalé vált be+a barackos-szilvás gyümi desszertek,én is a tejpépre gyanakodtam,h az okozta a székrekedést,ezért egy időre kiiktattam,mikor nagyon küzdött szegényke,adtam neki házi baracklekvárt egy kanállal,meglett az eredmény
2013. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!