Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4,5hónapos, nagyon...

Kislányom 4,5hónapos, nagyon foglalkoztatja a "hogyan tudna hátról hasra fordulni" dolog, mivel még nem megy Neki segitség nélkül, hisztibe torkollik. Hogyan segitsek Neki?

Figyelt kérdés
Már az elaltatás is nagyon nehezen megy,mert ha megfordul már olyan fáradt,hogy akkor meg azért hisztizik be,hogy forditsam meg,de háton sem akar maradni,igy kezdődik minden előlről,de a nappaljaink is igy telnek...
2009. nov. 5. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk:). Az én kisfiam is sokat nyüglödik emiatt. Mióta megtanult forogni, csak azt csinálja, és persze megfordul, de hason nem tud aludni, vissza meg még nem megy neki, igy este is kelünk elég sokszor. Annyira fáradt.Bár lehet ez megváltozik, mert a ma éjszakát átaludta, és amikor reggel felkeltem, akkor hason aludt. kitartást!Szia
2009. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy az én kisfiam is 4,5 hónaposan volt amikor ilyenek lettek az éjszakáink, és most pár nap múlva 6 hónapos.
2009. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Az én kislányom 4 hónaposan fordult először hátról hasra azóta is folyton ezt csinálja, vissza még nem megy neki, viszont Én 2 hónapos kora óta hason altatom, szóval ebből nálunk nincs éjszakai probléma. Szerintem csak kitartás még már menni fog neki magától is és akkor elmarad a hiszti. Most 5 hónaposak múltunk

2009. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!