Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babatejről...

Mi a véleményetek a babatejről? Veszitek?

Figyelt kérdés
Az én kislányom másfél éves, és sajna elapadt a tejem. Pedig még szoptattam volna szívesen. Eddig szóba sem állt semmiféle tejjel, most bezzeg napi fél liter. Egyébként azt is olvastam, hogy annyit is kéne neki innia. Vettem most babatejet, mert hogy állítólag az jobb a babáknak, mint a pancsolt bolti dobozos. Az van ráírva, hogy 20 adag, majdnem 2000 Ft. Na, így nem is tűnik olyan drágának. Igen ám, de miután elolvastam a használati utasítást, kiderült, hogy nekik az egy adag 1 dl. Szóval ez összesen 2 liter tejre elég? Azaz 4 napra? Hát, akkor ezt venni egy anyagi csőd. Ti mit adtok a babának inni ennyi idősen?
2009. szept. 5. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1 éves korától cici mellett bolti pancs tej. :)

14 hóig szopizott.

2009. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


1 éves korától sima bolti dobozos tartós tejet. 2.8%os.

Semmi baja tőle!

2009. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én bizony babatejet adok.

tápszeres a fiam, szóval ehhez már jó régen hozzászoktunk, h nem olcsó a tápszer. de ezt adom neki, mert én ebben bízom.

külföldön élünk, itt a doki nem írja fel a tápszert, amit evett, az 15 euro... hát nem olcsó. ez van. most dmesre váltottunk, már 16 hónapos lesz a manónk. azzal sincs semmi gáz, csak nem immunofortisos sajna. csak spórolunk vele több mint 10 eurot dobozonként. :)

2009. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5%-os bolti tej híhitatlanul. 1 éves
2009. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!