Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetésnél, ti hogy veszitek...

Fürdetésnél, ti hogy veszitek rá a babátokat, hogy feküdjön le?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 9 hónapos, és egyszerűen folyamatosan fel akar ülni, feszeng, forgolódik, amikor meg hajmosás is van, na akkor aztán mindent belead, hogy szabotáljon! Soha nem érte negatív élmény a fürdésnél, és mindketten jelen vagyunk, énekelünk, beszélünk hozzá, játékokat vannak a vízben!
2011. szept. 3. 12:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem egész fürdetésre értem egyébként a fekvést, csak a nyaka kimosásánál, meg a haj öblítésnél lenne jó, ha hagyná 1 percig! Olyan mintha nem bízna bennem, hogy fogom, és nem fog kicsúszni! Soha nem csúszott ki!
2011. szept. 3. 12:39
 2/10 krisztivan ***** válasza:
Én teljesen belefektetem a vízbe a hátára.Igy nem kell fogni és nyugodtan mocoroghat is.Vagy egyáltalán nem fekszik.Ülve leöblitem a fejét.Próbálom takarni az arcát de ha mégis vizes lesz gyorsan letörlöm és kész.
2011. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a nyakával nem tudom, mit csinálj, de a fejét le tudod mosni tusolórózsával, vagy ha nincs, egy kisvödörrel. Az enyém szereti, igaz, ő babaúszásra jár. Mióta ül, az első időkben vért izzadtam, hogy hátrafeküdjön, azóta inkább békén hagyom és megoldom kisvödörrel.
2011. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egyfolytában feláll és mászkál. Örülnék ha leülne. Nyakát úgy mosom hogy hátrahajtom a fejét és a kezemmel áttörlöm. Hajmosásnál kicsit drasztikus vagyok leöntöm pohárral majd gyors sampin majd megint leöntöm. Leöntés után egyből törlöm az arcát hogy ne sírjon.
2011. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam a zuhanyrózsát, de nagyon elsírta magát, gondoltam akkor próbáljuk a kis vödröt, annak nincs olyan tusoló hangja, de annál is elkezdte! A gond az, hogy abba a kezembe kapaszkodik bele, amivel tartom, és feláll rajta sírva, és kapaszkodik, aztán csúszkál, félek megüti egyszer magát, úgy menekül... Ez normális, hogy így fél? Belerakni meg nem merem teljesen, még kis vízbe sem, annyira mozog, nehogy baleset történjen! :(
2011. szept. 3. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyjából ilyenkor kezdődött el ez az időszak,annyi különbséggel,hogy mint az utolsó válaszolónál,már ülni sem voltak hajlandóak a vízben.Pár nap alatt megszokták,hogy az arcukba megy a víz hajmosáskor.Innentől kezdve már a kiskád és alájuk a fürdővíz is felesleges volt,gyors zuhany lett hajmosással egybekötve.Most 2 évesek.
2011. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ezèrt locsolom le gyorsan mert ő is csimpaszkodik belém. Mi sokáig fürdetőkarikába ültettük csak sajnos tönkrement. A nagyobb 1,5 éves koráig abba fürdött.
2011. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 6 hós, de rögtön hason teszem vízbe. Reflex-szerűen emeli a fejét, hogy ne legyen a vízben (elég kevés vízzel is fürdetem emiatt), és így meg tudom mosni a nyakát. Egyszer be akarta kapni a halacskáját, és nem nyúlt érte, hanema fejét tette a vízbe. Jól meglepődött, de nem történt semmi. :) Azóta nem csinált ilyet. (Azért kellett idő, míg megtaláltam így a fogást)
2011. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Teszel a vizébe játékokat? Azokhoz le kell üljön! Egyszer anyámnál aludt a fiam, csak úgy tudta beleültetni a kádba, hogy állva nem érte el a játékokat.
2011. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 hónapos a lányom és folyton feláll fürdés közben akkor én mit csináljak ???


:-)))


megfogom lefektetek és 1 perc alatt megmosom és tőlem ácsorgohat a vízben ha neki úgy jobb

2011. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!