Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden tejpép felhígul 10...

Minden tejpép felhígul 10 perc alatt?

Figyelt kérdés

Milupa Ha vaníliásat kaptunk, de hiába sűrű mikor megcsinálom, 5-10 perc után olyan mint a víz. Így viszont már nem hajlandó megenni a kislányom, kifolyatja a száján... Próbáltam már szinte kétszer annyi port bekeverni mint amit írt, de csak annyit értem el vele hogy 5 perccel később hígult fel.

Minden pép ilyen vagy csak ez?


2009. szept. 5. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiket eddig próbáltunk mind felhígult :-(

Milupa, Nestlé, Hipp

2009. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a rossmanos hígul fel hamar.

nestle, hipp, milupa nem, igaz kisfiam öt perc alatt befalja:) nincs ideje felhigulni:)

2009. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kislányom is valamikor kitallálja hogy neki mégsem kell a tejpép, de negyed óra múlva visít érte. A dokink azt mondta, ne tegyek bele több kanál port, hanem inkább főzött rizst turmixoljak hozzá, vagy öntsem bele üvegbe és itassam meg vele. Volt amikor beleáztattam pár kekszet vagy babapiskótát amitől megint jó lett az állaga.
2009. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ő még csak 5 hós, szóval kekszet semmiképp nem akarnék adni neki...
2009. szept. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!