Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idôsen kapott elôször...

Mennyi idôsen kapott elôször cumit a babád és miért? Azóta cumizik vagy csak egyszeri alkalom volt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első lányom cumizott,szerintem a kezdetektől,de csak a hagyományosat fogadta el,de azt nagyon szerette,3 is volt neki.Most a második lányom is cumizik és ő is csak azt a fajtát fogadja el.Ő kb. 2 hónapos korától(akkor jöttem rá,hogy ezt a fajtát adjam neki),most 3 hónapos.Megnyugtatás céljából adtam nekik.
2013. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kórházban már volt cumia mert amíg ki nem kakálta magát csak ordított 2 és fél napig! Azóta csak ha meg kell nyugtatni vagy alváshoz! Kisebbként evés után is kellett neki megt nem nyugodott meg,hogy elfogyott a kajcsi!
2013. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hósan, mert nem akartam adni...De alváshoz végül beadtam a derekamat! Nappalra semmiképp nem adnám! Azóta alszunk, és ha kiesik neki, sem sír érte,viszont elalvásig igényli!
2013. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy megszületett talán 1 hetesen adtam cumit a szájába. Lépten nyomom nyomta a szájába, aztán úgy 4 hósan nem fogadta el és elkezdte az ujját szopni. Aztán 8 hósan az ujjszopásról is leszokott.
2013. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hetesen, próbaképp, hátha attól megnyugszik, elalszik, de kiköpte. azóta nem próbáltam

ha nyugtatni/altatni akarja magát, akkor úgy csinál a szájával, mintha szopizna. most 8 hónapos

2013. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már a kórházban kapott. Akkor elvolt vele. Itthon nem nagyon kellett neki, aztán 2 hónaposan azzal aludt el. Hasra fektettem, cumi, és aludt is. Ez tartott kb 1 hónapig, és ennyi volt a cumis pályafutása. Utána nem kellett már neki.
2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
kb 2 hetesen, mert kétségbe voltam már esve hogy nyugtalan és nem képes elaludni. Cumival megnyugodott, aztán a hasfájós korszakban kb éjjel-nappal cumizott, ahogy elmúlt a hasfájása már csak alváshoz kapja, ahhoz muszáj mert ha nem tömöm be a száját vele, akkora nyáltócsát készít maga alá hogy öröm nézni. Babakocsizáshoz, hordozáshoz szintén kapja, mert ott is túl sok inger éri az arcát (takaró, kendő), és nyalakodni akar.
2013. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 napos korában kapott először. Csak alváshoz mostmár neki, hogy meg tudjon nyugodni és ilyen hidegben sétához is visszük, mert inkább a cuminak magyarázzon szerintem. Most 7 hónapos
2013. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek kb két hetesen kapott,utána 3hetes korától hason alszik,csak alváshoz kapott, 4hetesen már csak babakocsiba és kendőbe heti 1-2x.2hónaposan már nem fogadta el egyáltalán.4hónapos múlt,egyszer nem cumizott azóta...
2013. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!