Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma átmosták a babám könnycsato...

Ma átmosták a babám könnycsatornáját és azt mondta az orvos ha nem javul jövőhéten vigyem vissza és újra megcsinálja és már mélyebbre szúr. Általában elég az egyszeri alkalom?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnáltam szegényt nem szertném ha még egyszer megkínoznák.
2008. júl. 1. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is hordtam a kislányomat.

Nekem el kellett vinni vagy ötször.

De rendbejött. Én kiakadtam. Az első alkalom után órákig nem tudtam abbahagyni a sírást. Akkor volt egy hetes, ráadásul első baba volt.

De muszály volt megcsinálni.:(

2008. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen volt? Nagyon sírt? Mert én jövő héten viszem és nagyon féltem. Nagyon csipásodott a szeme? Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok...
2008. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem rende jön ettől az egytől.
2008. júl. 1. 12:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen nekem nagyon sírt de azt mondta az orvos,hogy nagyon jól viselte mert más babák még jobban szoktat sírni. Nagyon sajnáltam szegénykémet én nem is mertem oda nézni. A párom fogta le. Mert mikor megláttam,hogy mivel csinálják hát majdnem,hogy elkezdetm sírni. Kb. 3 percig tartott de egy egész örökké valóságnak tűnt. Egy perc után majd majdnem odamentem,hogy hagyják abba mert nembírom tovább hallgatni,hogy szenved.
2008. júl. 1. 12:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és nekünk nem csipásodott annyira. Reggelre sosem volt összeragadva a szeme. Csak napközben csipásodott.
2008. júl. 1. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem csipásodik nagyon, van olyan nap, hogy törölni sem kell és összeragadni sem szokott, gondolkozom, hogy egyátalán elvigyem-e. Miért mivel csinálták? Nem egy kis műanyag csövecskével?
2008. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Az a neve,hogy szonda. De olyan mint a tű csak sokkal hosszabb.
2008. júl. 1. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nektek a "súlyosabb" beavatkozás volt. Azt mondta nekünk a szemész, hogy először egy vékony műanyag csövecskével / kanül / mossák át, ha az nem segít szondázzák, de nálunk az csak 1 éves kor után és bódításban végzik...Mennyi idős a babád, hogy szondázták?
2008. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáltatok anyatejet csepegtetni a szemébe? Nekem ezt javasolta a gyerekorvos, és nem egyik pillanatról a másikra, de elmúlt teljesen. Forralt vizes lemosás után néhány csepp anyatej mindkettőbe, naponta 4× 5×.

Remélem megoldódik.

2008. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!