Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ergo baby utánzat is jó?

Ergo baby utánzat is jó?

Figyelt kérdés

Csatos hordozót szeretnék, ám anyagilag meg van kötve a kezem.

Találtam vaterán utánzatot, van valakinek ilyen, megbízhatok vajon ebben a termékben, vagy vegyek inkább használt, de márkás hordozót?


[link]


2013. febr. 10. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább használtat, még akkor is ha replika, mivel egy használt hordozó már "be van törve", ami azt jelenti, hogy a használat során sokat puhult az anyaga, jobban körülveszi, öleli a babát.
2013. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én inkább egy jobb minőségű márkás mei tai-t vennék,akár használtan.

Van egy sejtésem, hogy ez kínai utánzat,aminek két baja szokott lenni abból adódóan, hogy az anyag ki van belőle spórolva: vékonyabb, fizikailag kisebb, ezért a baba hamarabb kinövi, súlyra kevesebbet bír, nagyobb az esély rá, hogy kényelmetlen, mert bevág. 7500Ft gyanúsan olcsó kategória.

2013. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És amit 10ezerért árulnak vaterán eredeti Ergo baby-nek, az valóban eredeti lenne?

Nem túl olcsó?

2013. febr. 12. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is gyanús, hogy hamisítvány,mert az ergo baby honlapján is több mint 2*-es ár szerepel. Megnéztem amelyiket mondtad. Egy fokkal szimpatikusabb az elsőnél, de ennek tudatában licitálj rá, hogy nem biztos, hogy valóban azt a márkát kapod, hiszen nem megbízható helyről jön.
2013. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kendő, de lehet, hogy itt rutinos anyukák tudni fogják a kérdésedre a választ.


[link]

2013. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyt vettem, csak másik eladótól.

Meg vagyok vele elégedve, bár eddig még csak overállal hordtuk. És annyit látok, hogy később lehet a combját, vagyis a térdhajlatot nyomni fogja.


Én baba boltba megnéztem az eredetit is, semmi különbséget nem láttam első ránézésre, de próbálni, nem próbáltam azt. Fiam nagyon szereti most 15 hós.

2013. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a márkás használtra voksolnék. Ahogy látod, az jobban tartja az árát, vagyis igen jó áron fogod tudni tovább adni.

Az eredeti Ergonak, ahogy más is írta, lényegesen másabb az ára, ekkora árrés nincs rajta, különben mindenki ilyet forgalmazna.

A hamis cuccot egyébként, ha már a pénz számít, közel 6000Ft-ért magad is megrendelheted a neten, így az még annál is olcsóbb, ahol nézted. Ha kell ,átküldöm a linket.

Egyébként ránézésre igen kicsi eltérések vannak, viszont ha nagyobb lesz a gyerkőc, érezni fogod, ugyanis vékonyabb a vállpántja, így vágni fog...

[link]

Itt összevetik az erdetit a hamissal, aminek a végén azért odaírják, hogy a gyerkócöd biztonsága legyen a fontos.

2013. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!