Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mivel védekeztek?

Anyukák mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék, hogy ki mivel védekezik!
2013. febr. 10. 21:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nuvaring hüvelygyűrűvel.
2013. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Fogamzasgatloval egy évig,mostmar csak gumival(sajnos sokat hiztam).Persze ha elszakadna a gumi van gyogyszertarban 72 oras tabletta,es szerencsere a penz is megvan mindig a veszhyzetekre.
2013. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerrel. A gyermekem születése előtt 11 évig szedtem fogamzásgátlót, azt mondtam, hogy soha többet, majdnem 3 év volt, mire kitisztult annyira a szervezetem, hogy nem össze-vissza jött meg és még egy csomó mellékhatása is volt. A spirál nem megbízható, a barátnőm kétszer esett teherbe vele, esemény utáni tabletta kizárva, attól egyszer 2 napig hánytam. Esemény előtti kúp is van, de az meg olyan hangulatromboló, ha megbeszéljük, hogy most felrakom a kúpot és akkor negyed óra múlva szeretkezhetünk.
2013. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlóval.
2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
spiràlom van és egy 6honapos gyerekem
2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
óvszer,én sem szeretnék még egyszer tabit szedni.Majdani második gyerek után pedig végleges megoldáson gondolkodom(művi meddővé tétel).
2013. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Óvszer,vagy megszakítás,sosem szednék gyógyszert főleg azért,mert még szeretnék 2-3 gyereket.
2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nuvaringot használtam majd egy évig, de mivel annyira megromlott a házasságunk, hogy felesleges. Ha esetleg lenne valami akkor óvszer, annyit bírjon ki.
2013. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer.

Hasonló megfontolásból, mint 3. válaszoló.

Éveken keresztül szedtem fogamzásgátlót, és fél év volt mire kitisztult a szervezetem, addig dokitól-dokiig jártam a mellékhatások miatt (cisztával a sürgősségire, előtej szivárgott a mellemből, úgyhogy uh-ra, hormonvizsgálatra járkáltam) Úgyhogy azt mondtam ebből többé nem kérek...

Spirált szerettem volna, de mikor utánaolvastam, kiderült, hogy nem túl megbízható, sokan teherbe esnek mellette. Azt meg aztán pláne nem bírnám elviselni, ha úgy ágyazódna be a baba, hogy ott a spirál mellette, és gondot okozna...

Kúpok szintén megbízhatatlanok, egyéb hormonos cuccok szintén kizárva.


Szóval maradt a gumi, vagy a megszakítás, de azt max 1x, miután elmúlik a mensi, mert még várnék a kistesóval pár évet :)

2013. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerel.10 hónapos a lányunk előtte tabit szedtem.Ez nálam is kizárva.Nekem nagyon nem jött be.A szedése mellett minden menses alkalmával ömlött belőlem a vér.Kettő fajtát is kipróbáltam, de mindkettőnél ez volt.A nőgyógyász csak hmmögött és azt mondta, hogy ilyet még nem látott.Híztam is tőle amit még most sikerült leadnom.
2013. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!