Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos lányom nem marad...

4 hónapos lányom nem marad meg hason. Hogy fog így fejlődni?

Figyelt kérdés
Ha hasra teszem, felemeli a fejét, nézeget 10 másodpercet, majd üvölt. Nem teszi le a fejét pihenni, inkább tartja és szenved. Majd amikor nem bírja, leteszi a fejét, de nem fordítja el, így nem kap levegőt. És csak sír és sír. Próbáltam elvonni a figyelmét mindenfélével, próbáltam segíteni neki, hogy oldalt rakja le a fejét, de nem. Ráadásul folyton bukik közben, pedig mindenféle időpontban kipróbáltam. :(
2013. febr. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a problémáddal sajnos nem vagy egyedül,ugyan ez a helyzet velem és a fiammal is,csak azzal a kivétellel,h mi már 5,5 hósak vagyunk,és a fejét már oldara fordítja ha leteszi,de semmi több öt perc után így is úgyis sírva fakad.
2013. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ès mi a helyzet mikor háton fekszik, vagy kézben fogod?

Akkor forgatja a fejét? minden irányba képes forgatni?


Nekem lányomnak volt nyaki problémája, vele 3 hósan kezdtünk Vojta tornát, ez egy olyan torna ami a forgást segíti elö. Ez segített így 4 hósan hátról hasra fordult, ahogy egy átlagos 4 hós.


Nekünk a gyerekrovos ajánlotta hogy vigyük ortopédiushoz. Az nem talált semmit de érezte hogy nem szeret egy irányba a fejét fordítani. valószínü szülésnél húzodhatott meg neki a nyaka.

2013. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál ugyanez volt, elvittem egy Dévényes gyógytornászhoz, kiderült, hogy merevek a nyaki izmai. Kb 10 alkalom után elmúlt dolog, és beindult a forgás, kúszás, stb.
2013. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háton semmi gond. Forgatja mindenfelé. Ha félig fekszem és a mellkasomra fektetem akkor semmi gond, forgatja, leteszi. De ha a kiságyon, vagy szőnyegen kell, akkor nem.
2013. febr. 11. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne stresszelj ezen, mutasd meg egy gyógytornásznak biztos ami biztos, lehet h le van tapadva egy izom és fáj neki vagy ilyesmi (kisebbik fiamnál ez volt) és ha azt mondja semmi gondd akkor csak egyszerűen nem szeret úgy lenni, még nagyon pici, minden baba más ütemben fejlődik. Ne erőltess semmit ez végig igaz az egész mozgásfejlődésére.
2013. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!