Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babánál lehet...

5 hónapos babánál lehet használni még a Germicid kúpot lázcsillapításra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább nurofen nappal, este a germicid mert abba van nyugtató meg ehez hasonlok.

:)


Van sok fajta mér nem csak a nurofen.

2013. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima Germicidben nincs nyugtató, csak a Germicid C-ben. És adhatod nyugodtan. Mi az hogy lehet e még? Már nagy lenne hozzá, úgy gondolod? Vagy?

Én még 2 évesnél is használtam, a legmegbízhatóbb volt nekem eddig ami a lázcsillapítást illeti.

2013. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én magas láznál és este szoktam ezt használni inkább, ha nem volt túl magas a lázuk, és nem este volt, Nurofennel próbálkoztam először mindig.
2013. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még? Persze, hogy lehet! A lányom 16 hónapos, de ha este(!) magas láza van, akkor kapja a Germicid C-t. Nappal Nurofent vagy Benuront kap.
2013. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!