Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vivien babavizet simán...

A Vivien babavizet simán adjátok a kisbabátoknak, vagy forralva?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

A babavizet már nem kell forralni.


Amúgy felesleges pénzkidobás, a legolcsóbb, ha a csapvizet forralod fel.

A babavíz csak pénzlehúzás.

2013. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A csapvíz itt borsodban nagyon kemény.Egyszer forralom fel, és tiszta fehér a teteje, alja a víznek.Azt inkább nem adnám a gyerekemnek. A Vivien olcsóbb,mint a Jana és a Szentkirályi, ezért gondoltam, hogy majd veszek neki olyat. Ezeket felbontás után 24 órával úgyis forralni kell, de 24 órán belül nem szoktam. A Vivienre nincs ráírva,hogy hogyan kell.
2013. febr. 11. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Nestlé Vera-t veszem! Az a legolcsóbb de az én lányom nagyon bukós és ezért kellett baba víz és mindig fel is forralom! Jó babázást! Egy borsodi anyuka! ( a csapvíz nálunk is gáz soha nem adnám neki)
2013. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nestlé vera nem babavíz, ugye?
2013. febr. 11. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
A babavizet nem kell forralni. Nekem viszont a kedvencem az a Humana másfél literes babavíz, azt csak 48 óra után kell forralni. És ha Tescoban veszem akkor nincs horror áron sem. Persze DM-ben 400 forint körül van...
2013. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

1. vagyok és Miskolcon lakunk.

Köztudottan ásványvíz minőségű a víz itt.

Eszem ágában sincs babavízre pénzt kidobni.

2013. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én meg kazincbarcikai,és amikor felforraltam az itteni vizet, tiszta fehér volt. Más a vízszolgáltató Miskolcon,meg itt.
2013. febr. 11. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva és sem gondoltam,hogy az aztán mikor venni akartam vizet,akkor volt mindegyiken kis papír amin írták,hogy tökéletes minősége miatt ajánlják a babáknak is! Azóta nem volt rajta olyan papír! Azóta azt a Nestlét veszem! Megnéztem az értékeket is mielőtt megvettem és sokkal kelesebb cucc van benne mint a legdrágább baba vízben! És a babáknak meg az a lényeg!
2013. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja 3 voltam!
2013. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!