Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mit fizetnek ki?

Mikor mit fizetnek ki?

Figyelt kérdés
Február 21.-én jár le a TGYÁS-om,22.-től GYED-en leszek.Márciusban mennyi pénzre számíthatok(nem összegileg)?A 21 nap TGYÁS-ra,vagy a 21 nap TGYÁS-ra,és a 7 nap GYED-re is?Vagy azt majd csak áprilisban küldik,a teljes havi GYED-el?
2013. febr. 12. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Már igényelted a gyedet? Mikor? Attól függ, hogy megkapod-e a 7 napra járó gyedet, hogy mikor kérted.


Ha már kérted, akkor valószínű megkapod március elején, ha még nem kérted, akkor biztosan csak áprilisban jön.

2013. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI!Most fogom csak beküldeni.
2013. febr. 12. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

:)

Viszont ha jó ügyintézőt fogsz ki, akkor megcsinálhatja hamarabb, és még van esély, hogy jön márciusban, de szerintem inkább arra készülj, hogy csak áprilisban kapod meg, így csak pozitívan csalódhatsz:)

2013. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha beküldöd időben, megkapod mindkettőt sztem. nekem febr 22én jár le a tgyásom :DD már beküldtem a gyed igénylőt. majdnem egyidősek a gyerkőceink (már ha a születéstől kérted) :)
2013. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi!3. válaszolónak:nem,én már a szülés előtt igénybe vettem,a kis Tündérem szeptember végén született.Igazából nem gond,ha csak áprilisban kapom meg,de azért igyekszem beküldeni.Tönkrement a notebookom(az Uramét használom),abban van minden eddig igényelt ellátás,illetve az igényléshez szükséges programok,és adatok is.Valószínűleg csak jövő hétre lesz kész a gépem,és csak akkor tudom majd elkészíteni a papírokat.Szép napot!
2013. febr. 12. 13:52
 6/7 anyács ***** válasza:
Nekem tavaly 3 hónapba telt, mire kaptam az első gyedet! A lehető legrosszabbra készülj fel, szerintem! Már azelőtt megigényeltem, mielőtt a TGYÁSom lejárt, hogy időben beérjen a kérelmem, és ennyi idő kellett nekik!
2013. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó,az nem semmi!Nekem van egy ismerősöm az OEP-nél,aki abban tud segíteni,hogy ha beküldtem az igénylést,leszólnak a postázóba,és gyorsan ügyintézőhöz kerül a papírom.
2013. febr. 12. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!