Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik adtak már rizst a babának...

Akik adtak már rizst a babának válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Kisbababám 7 hós lesz, rizst szeretnék neki adni! Hogyan vezessem be, milyen rizs jó? Hogyan főzzem meg? Mennyit adjak neki és mivel keverjem, hogy megegye? Hasfogó hatású? Köszönöm!
2013. febr. 12. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tasakos riszt főztem, és akkor még egy apró lyukú szűrön átpasszíroztam. Addig főzd, míg magatoknak szoktad. Én először egy evőkanálnyit adtam neki, és répával, vagy más, általa szívesen fogyasztott zöldséggel kevertem el. A lányomnak nem fogta meg a hasát.
2013. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én megfözöm a rizst és úgy adom neki pici rántott húsi falatkákkal. 8 hós a lányom
2013. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. febr. 12. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Én először házi barackbefőtt levével öntöttem le, hogy jobban csússzon, simán olyan rizst adtam, amit mi is eszünk. És még így is összetörtem géppel neki hússal együtt, mert még nem igazán rágott. Nem tapasztaltam ,hogy hasfogó.Paradicsomos húsgombócot is adtam neki, töltött káposztát, káposzta nélkül, rizses húst nem szárazra főzve. Nem volt semmi gond a rizzsel soha.
2013. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a rizsdara,mert az már finomra van őrölve,és miután megfőzted nem kell vele csinálni semmit!Én ezt használom!
2013. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam zöldségszószt, borsó pl, és azzal öntöttem le a rizst!Van mikor májat, húst is teszek bele, kicsit mixelem, hogy ne legyen túl darabos...Én sima tasakos rizst főztem külön, azzal dolgoztam!De uzsira valamilyen gyümölccsel is adhatod...
2013. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!