Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babát ősszel hogyan...

6 hónapos babát ősszel hogyan kell felöltöztetni? Kocsicipőt kell venni? Mikor kell harisnya?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
én màr most ugy öltöztetem az esös szeles napokon hogy:body,hrisnya,pullover,nadràg,vagy plüss rugi,sapka,és cipönek a plöss anyagu kiscipöt adom rà.Plussz babakocsi meleg takaroval.
2009. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ilyen tanácsot kaptam őszre, én is nemrég kérdeztem:

rövid ujjú body, hosszú ujjú body, vékonyabb, vastagabb naci. Néhány póló. Cipzáros pulcsi. Hosszú ujjú póló. Valamilyen "szélálló" dzseki. Sapi. Kiscipő is jöhet, 18as körül.

Éjszakára én hosszú ujjú bodyt adok rá közepesen vastag zsákkal, ha hűvös van. Meg közepes takarót.


És rendeltem is ruhákat már ez alapján, vettem csomó rövidujjú és hosszúujjú body-t, amit lehet kombinálni a vékonyabb és vastagabb nadrágokkal (2 vékony 2 vastag), vettem pár rövid/hosszú pólót is, azt inkább pulcsi helyett adom majd, ha épp nincs annyira hűvös, hogy pulcsit adjak, de jó lesz rétegelni is, ha nagyon hideg lenne. Vettem még 1 kapucnis végig cipzáras vastagabb gépi kötött kardigánt, de ilyenünk már most is van (5 hónapos a fiam), pl ma a szélben is ez volt rajta, és egy vizálló kapucnis, belül bélelt dzsekit. Illetve altatni vettem hosszúujjú rugikat, amit én hálózsákkal használok, amikor hűvösebb van, igy résre ki lehet nyitni az ablakot. Ha meg melegebb van, nem kell rá hálózsák sem. Cipőt még nem vettem, majd ha már látom, milyen az idő, és mekkora a lába, de a zokni nem lesz elég szerintem, már ma is a téliben sétáltunk, mégsem voltam teljesen nyugodt a 18 fokos reggeli szélben. Harisnya akkor kell, ha mindezeket kevésnek titulálod, mert az szigeteli a meleget a bébin. Lehet, hogy pl. októberben még nem akarod majd overálba bújtatni, vagy az meg túl meleg, akkor elég majd a harisnya. Meg könnyebb rétegekben öltöztetni, ha ki-be mentek helyekről, pl vásárlás, orvos. Sok sikert :)

2009. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokt!

azt gondoltam hogy 6 hós korára már tudni fogom hogyan öltöztessem de elbizonytalanodok még most is :)

2009. szept. 6. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!