Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babámnak adhatok...

10 hónapos babámnak adhatok sajtkrémet? Ha igen milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És azt tudod, hogy a "rendes tehéntej" milyen tehénből jön? Mit eszik az a tehén? Ne lövöldözd az über okosságaidat...
2013. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kíváncsicska ***** válasza:
Kedves kérdező.Igen adhatsz.Sajnos nem tudsz minden olyan anyagot kizárni a gyerek életéből ami nem egészséges.És szerintem aki azt mondja ki tudja, nem ad cukrot édességet a gyereknek, nem sózza az ételt,nem ad sajtkrémet,krémtúrót és társait,az igen is valamiben hazudik.Mert akkor sem párizsit sem felvágottat sem bolti tejet sem semmit nem adhat a gyereknek. Nem kell ennyire rágörcsölni a hozzátáplálásra.A főbb dolgokat nem árt betartani, és ennyi.Mert ha te megeszed a gyereknek nem adsz? Ja és ha bekerül bölcsibe vagy oviba ott úgyis kap.
2013. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

12-es: igen, tudom milyen tehénből jön: agrármérnök vagyok és tejelő szarvasmarhával foglalkozom és csak egy cégnek a tejtermékeit veszem, nem véletlenül, azét, ahol dolgozom.

Lehet, hogy hazudok, de magamnak nem: mi már régóta valljuk és tesszük: megbízhat forrásból szerezzük be az élelmiszereket, kistermelőktől, amit lehet és magyar termékeket. Házilag feldolgozott húsokat fogyasztunk, falusi nénitő vesszük a csirkét és a tojást,a kenyeret én sütöm, környezetbarát termékeket használok, vegyszert csak amit muszáj. Mi ilyen szemlélettel táplálkozunk, nem hazugság, csak odafigyelés kérdése, hogy valamiből az egészségesebbet veszem és eszem. Ha azt gondolja valaki, hogy ez drága, csak annyit, hogy nem veszek hiper-szuper mosószert, térfogatnövelős kenyeret, növényi eredetű "tejterméket"Köszönjük, egészségesek vagyunk. És nem vagyunk semmilyen szekta tagjai, csal elegünk lett a sok szemét, ellenőrizhetetlen összetételű és eredetű élelmiszerből.

2013. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!