Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes a fiam és nagyon...

7hetes a fiam és nagyon szenved. Vki segítsen már!?

Figyelt kérdés
a fiam nehezen tud kakilni, anyatejes. most 3napja megint semmi. szülés után 10napig antibiotikumot kapott, nem tudom ez tette-e tönkre a kis beleit v amúgy is ilyen hasfájós lenne de ez borzasztó. szélgörcsei vannak és annyira sír h nem vesz levegőt. eleinte ilyenkor segített a hőmérő jött is a kaka de már semmi nem segít. a doki se mond semmit csak h majd megoldódik, normaflort ajánlott amit már elhasználtunk. próbáltunk már teát is, mit tehetnék még????
2013. febr. 12. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
espumisan csepp?infacol?a normaflore kevés ilyen esetben.
2013. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szélcsövet próbáltatok már használni?
2013. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban szélcsövet! Ugyan úgy kell használni mint a lázmérőt csak üreges és közben ki jönnek a szelek!
2013. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az antibiotikum után kétszer megcsináltam a Lactiv baby kúrát (pre- és probiotikum), ami segíti helyreállítani a dolgokat, kérdezd meg a gyógyszertárban!
2013. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hőmérőnél picivel jobb szerintem a szélcső, esetleg érdemes lenne kipróbálni. Végülis annyi a különbség, hogy ez ilyen kis szívószál szerű puha gumicső, amin keresztül kijön a puki, nekünk általában kaki is jött vele, és mindig megkönnyebbült tőle. Én volt, hogy minden nap használtam, sőt, többször is. Szerintem nagyon jó találmány.
2013. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jaj Istenem KITARTÁS!!! Mi iszonyat voltunk(anyatejes és fiú), borzalmas volt, MINDENT kipróbáltunk, infacol, esp., meggymagpárna, masszázs, tornáztatás, fürdőben rózsával a ébaba hasára vízsugár, és 2 dolog vált be: szélcső=felgyorsította a folyamatot, hamarabb kijött a puki, a másik: COLIEF!!! nekünk ez segített!! bárcsak előbb kezdtem volna használni, és nem csak a végefele. Tudom most hihetetlen, hogy egyszer vége legyen ennek a hasfájásnak, DE TÉLLEG VÉGE LESZ! a felén már túl vagytok bővebn!!!
2013. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben jártunk, nálunk a Biogaia cseppek váltak be, plusz kapott Infacolt is. Kitartás!!!
2013. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mecset tea, Espumisan es Glicerines kup.
2013. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok anyatejes babának már az segít a pocakfájáson, ha az anyuka kiiktatja az összes tejterméket az étkezéséből. Anyatejes babáknál normális a ritka székletürítés (az én fiam 10 naponta produkált), viszont a pocakfájás az szörnyű. Nálunk a tejtermék kiiktatásával enyhült a hasfájás. Szegény Picur.
2013. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Laktoherb tea, ami ugye a tejed serkenti, az jó a baba emésztésére is. Legalábbis ezt olvastam rajta. Nekünk az Infacol vált be, meg lehet picit tornáztatni is.
2013. febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!