Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szenved terhesség alatt a...

Ki szenved terhesség alatt a hüvelygombától? Én már nem bírom elviselni, és semmi nem tünteti el! Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok. Amióta terhes vagyok, folyamatosan hüvelygombám van. Csíp, viszket, szúr, darabos váladék van odabent. Semmitől nem múlik el. Volt már hüvelykúpos kezelésem, antibiotikumos kúra is. Mit lehet még tenni ez ellen? Ti nem szenvedtek ettől? Mert állítólag a terhesek többsége a nagy ösztrogén hormon miatt szenved ettől. Valaki tud ajánlani valami tuti szert, homeopátiás, vagy akár vényköteles cuccot is, ami segíthet?
2011. márc. 30. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Candibene kúp használt, bár egy idő után visszajött a fertőzés...

Viszont szülés után szinte egyből elmúlt. Tudom ez nem nyugtat meg, mert még egy jó ideig lehet, hogy szenvedhetsz a dologgal. Sajnos terhesség alatt tényleg gyakran előfordul, főleg ha még hajlamos is rá az ember.

Engem komplikáció miatt császároztak sajnos, de ha természetes úton szültem volna, akkor azt mondta a dokim, hogy szülés után a baba is és én is kapunk valami antibiotikumot, hogy ne legyen baj, mert sajnos nekem szülés előtt pár nappal újra visszajött a fertőzés és már nem volt idő elmulasztani.

2011. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy tabi(vényköteles)nekem csak ez használt.Csak egy darabot kell bevenni belőle,olyan a kiszerelése is!Valahogy így írják,hogy Mycosist Gyno.

itt a link:


[link]


Minden szart kipróbáltam előtte,de semmi nem volt jó,már az elejétól kezdve gombás voltam állandóan.Ez viszont tényleg használt+van egy olyan intim mosakodó,ami kimondottan gombaellenes,az a neve hogy Saforelle intim mosakodó és nagyon szuper,,azóta is csak ezt használom,gyógyszertárban tudsz venni!

2011. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megpróbálom, hátha ezek segítenek!

2011. márc. 30. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot is szedtel, attol meg jobban kijon a gomba, neha attol alig lehet kikezelni, adottsag kerdese is. Mindenkinek mas-mas kura valik be. En a canestent tudom ajanlani. Sajnos, ez ilyen, akinek terhessege alatt van, megszenved vele rendesen:( A szules utan altalaban egybol elmulik.
2011. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!