Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg adhatok már 6 hetes...

Tényleg adhatok már 6 hetes babának pici almalevet?

Figyelt kérdés
férjem édesanyja azt mondta,hogy annyi idősen már kaphat egy nagyon keveset-hozzáteszem 8 gyereket nevelt fel-,mert nagyon keményeket kakál a babánk!tényleg szabad?
2013. febr. 13. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
NEM!
2013. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem!Az alma savas,nem tenne jót a babád gyomrának,de kérdezd meg az orvost mit tanácsol!Anyatejes a pici?
2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem adnék neki.
2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem!!! Ha hozzátáplálsz (kb. 4 hónaposan), akkor lehet kezdeni reszelt alma levével. Minden jót!
2013. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Székrekedésre almalé? Bocs, de az alma székletfogó. 6 hetesnek nem is adnék, 4 hónap alatt semmiképp. Ha a székletén akarsz lazítani, akkor egy gyenge kamillateát főzz neki, pár kortyot adj neki, az már segíthet, én babámnak is az segített.

Ha anyósod 8 gyereket nevelt, tudhatná, hogy az alma székletfogó, hasmenésnél szokták diétára javasolni.

Amúgy ha adsz neki valószínűleg a hasa is megfájdul, amúgy is most fog belépni a hasfájós korszakba, vagy már benne is van.

2013. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én sem adnék neki!

Tápszeres volt a lányom, de 4 hónapos elmúlt mikor elkezdtem kóstoltatni vele az almalevet!

2013. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, így van az alma székletfogó!
2013. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem adnék,nagyon pici még.

Az alma,ha jól tudom egyébként is fogja a székletet, őszibaracklevet szoktak adni székletlazítasra,de ahhoz is pici még.

2013. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem. de az én anyósom is pontosan ezt mondja... hogy ő már adott 6hetesen neki almát. tejérzékeny is mindkét fia egyébként (bár nem őt hibáztatom, hanem akkoriban ezt mondták... meg feles tej, negyedes tej stb)
2013. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolókkal,annyit fűznék hozzá,ha anyatejes a te étrendeden változtass,vagy mikor nem tud kakilni babád TE igyál narancslevet,persze ne egy pohárral,nekünk ez szokott segíteni,garantáltan teli csomagot kapok :)
2013. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!