Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-8ig egyben alszik nagyot...

3-8ig egyben alszik nagyot délelőtt sokat pihen este viszont felelenkul és 21-03ig sír apa 5kor kel, hogy tudnám atforditani hogy este aludjon?

Figyelt kérdés
Napközben alig bírjuk ébreszteni ha felkel akkor meg 3 órát egyben felvan utána meg nem alszik melyen és csak cicin 4hetes lesz
2013. febr. 13. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha estétől hajnalig sir,nem lehet kólikás. Nem fáj a hasa?
2013. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Bocs elírtam

Nem lehet,hogy kólikás?

2013. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mutogatja a lábatlábát meg kap colief cseppet meg biogaia is
2013. febr. 13. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!! Nálunk ugyanez volt, mostmár 9 hetes a kislányom! sztem uj neki meg ez a vilagi let, idegen neki a kornyezet, stb... hasa is fajhat picit... en is teljesen ketsegbe voltam esve... nekem azt tanacsoltak ne hagyjam aludni, keltsem fel, napkozben menjen a zene, foglalkozz vele, ejszaka legyen csend, nagyon keves feny, alig beszelj hozza.. en egyszer csak rajottem h azert sir, mert faradt es vhol olvastam hogy vannak olyan babak, akik nem tudnak maguktol elaludni... nem akartam cumit hasznalni, de vesztartaleknak felre volt teve a szekrenyben... mostmar hasznaljuk, mert megnyugszik tole... rajottem, hogy ha eves utan van, kicsit hagyom nezelodni, aztan ha mar elkezd nyoszorogni, ilyíesmi, hasra forditom, cumi a szajba es 2 perc es alszik... kicsit simogatom es ennyi...meg kell tanulnia, hogy mikor van napkozben es mikor ejszaka, ezt ok meg nem tudjak... tenyleg az is lehet h egyedul erzi magat... nem tudom... a lenyeg viszont, h tegyetek kulonbseget ejjel es nappal kozott, nalunk bevalt.. sok sikert és kitartást! :)
2013. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, amugy en is napkozben hagytam aludni, aztan ennek az ejszaka latta karat... aztan napkozben ezert mindig felebresztettem 3 orankent, es igy nem aludt egyben annyit... viszont ejszaka tobbet aludt..elozo voltam
2013. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz!
2013. febr. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!