Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érintés nélküli lázmérő...

Milyen érintés nélküli lázmérőt vegyek?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan lázmérőt, ami valóban jó és pontos is. Sajnos legutóbb vettem egyet, igaz elég "olcsó" volt, de most már tudom hogy azért, mert nem mér pontosan.:( Éjszaka, amikor lázas a gyerek, akkor viszont nagyon nem mindegy! Segítsetek!
2013. febr. 13. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Nekünk az első típusú van, horror az ára, de olyan pontos, mint a higanyos. Minden jót Neked!

2013. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, nagyon jó. drága, de megéri az árát, főleg kisbaba mellett

2013. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves első. A linkben több lázmérő van, nektek ilyen van? [link]

Csak érdeklődöm, mert mi már vettünk két hasonlót, de semmire nem jók és még nem adtam föl, hogy profi lázmérőt vegyek.

2013. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen van. Nemrég vettük, mert mi is úgy jártunk, hogy össze-vissza mértek a digitális lázmérők, a higanyost pedig körülményes volt a kisfiam popsijába dugdosni állandóan, ha pedig aludt, nem ébresztettem fel, de a lázát szerettem volna megmérni. Ez most nagyon bejött. Kicsit nehezen jöttünk rá, de ha frufru van valakinek, nem szabad eltűrni, és alatta megmérni a lázat, mert akkor magasabbat mutat. Elég egy pár centi szabad homlokfelület, azon fantasztikus, hogy milyen pontosan mér. Mondom, tizedre annyi, mint a higanyossal. Üdv, 1. voltam.
2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, meg is rendelem! Mi is hasonlóképp vagyunk, és főleg éjszakára jönne jól.
2013. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyébként utoljára ilyet vettünk, senkinek nem ajánlom, semmire nem jó, 37,6 foknál is 35,9-et mutat kb.

[link]

2013. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beurer FT 70 vagy Beurer FT 60at ajánlottátok válaszolok?
2013. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beurer FT 90-et. Üdv.
2013. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem 60 van, teljesen jó
2013. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszoló, azt szeretném megkérdezni, és ugye nincs olyan ennél a lázmérőnél, hogy a homlok középső részén pl. 36-ot jelez, pár centivel arrébb pedig már 36 és 9-et?
2013. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!