Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás, szélgörcsök egyszerre?

Fogzás, szélgörcsök egyszerre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3.5 hónapos, és ezalatt az idő alatt egy kezemen meg tudom számolni, hány nyugodtabb napunk volt, teljesen kikészültem már, reménytelennek látom a helyzetet, és ordítani tudnék elkeseredésemben. A szélgörcsök még mindig mindennapi vendégek nálunk, és fogzani is elkezdett. Egész délelőtt nyögdécsel nyüszög, kiabál, sír, a fejem tetejére is állhatok, akkor is nyűgös. Éjszaka most már semmit nem alszok, szépen visszaszoktattuk a helyére, de most megint velem aludt, mert egész éjjel dobálta magát, félálomba régcsálta az ujjait, forgolódott, pukizott...most akarunk leszokni az éjszakai evésről, mert egyrészt hatalmas baba, 4 kilot hízott a 3 hónap alatt, olyan mint egy féléves, és nem mellesleg soha nem pihennek a kis belei, ha éjszaka is 2szer etetem, és addig pedig végigvirrasztjuk az éjszakákat. De most megint muszáj neki enni adnom éjszaka, mert gondolom a foga miatt nevetséges mennyiségeket eszik(70ml vagy van amikor kevesebb), amit kb egy hónaposan evett....pár szívás után keservesen sír, és azt a 70et is úgy tudom belétuszkolni, hogy mászkálok etetés közben(csak anyatejes). Túl vagyunk már Viburcol kúpon, chamommilla-n, dentinox gélen, nurofenen,mélyhűtőtt szélű textilpeluson igazából mintha mindenre immunis lenne...nálunk bármit olvastam se a hasfájásra, se erre soha semmi nem vált be...kivagyok..úgy érzem nem bírom tovább egy perc nyugtunk sincs. Ha ennyire szenved a fogzástól, van hasmenéssszerű, sötétebb sárga híg nyálkás széklet, ököltömés, nyálzás, akkor kb mennyi idő múlva bújik ki a foga?
2013. febr. 13. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A fogzásra vegyél neki borostyán nyakláncot . Először én se nagyon hittem benne ,de én ahogy megvettem másnaptól csak egyszer kel fel enni, pedig előtte volt szörnyű 3 hetünk mikor éjszaka 2 órától 20 percet aludt és fél órát ébren volt majd megint.

A hasfájásra ,szélgörcsre nekünk születésétől fogva az Infacol vált be, most úgy néz ki hozzászokott a pici és javasolta a doktornő ,hogy naponta fél ampulla Normaflore-t. Csak 2 napig adtam neki és azóta(1 hete) semmi baja nincs neki)

Illetve ha nem tud kakilni akkor ittathatsz vele minden szopi előtt pár korty cukros kamillateát.

2013. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A hasfájásra, szélgörcsökre nekünk is az Infacol vált be, a fogzásnál szerencsére nekünk nem volt akkora problémánk, de a hasfájással annál több, amíg az Infacolra rá nem leltem :)
2013. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!