Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs még mindig normáli...

Miért nincs még mindig normális széklete a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Majdnem két hetes koráig zöld volt a kakija, erre azt mondták, hogy elmegy átmeneti kakinak. aztán kiderült, hogy valszeg keveset eszik, emiatt zölt. ekkor átváltott barnába, ésmire ez kialakult volna, már tápszert adtam nekianyetejpótlásnak. azóta egy hét alatt 3x kakilt, nagy szenvedések árán,és az utolsó kettőben epermag nagyságú fehér darabkák voltak(bocs a részletezésért). a gyerekorvos szerint valami kicsapódott a beleiben. na jó, de mi? kap cebion cseppeket., lehet, hogy ez a savanykás csepp nem fér össze az anyatejjel vagy a tápszerrel? (most ezt elhagytam), ezenkívül Normafloret kap még.

már nagyon aggódom, hogy még egyszer sem kakilt "normálisat" ez a kisfiú. holnap felhívom a dokit természetesen, de addig is:

valakinek van/volt valami hasonló tapasztalata?

köszi előre is


2009. szept. 6. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam a kezdetektől tápszeres sajnos, mert nincs tejem. Mi is szenvedtünk a kakival, aztán ajánlották az Infacolt, minden kaja előtt 1 cseppet. Azóta minden rendben, van rendesen kaki, pukizik is. Egyébként tápszertől zöld a kaki sárgásfehér darabokkal ( bocsi a részletezésért :-)
2009. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, vettem én is infacolt, kipróbálom.
2009. szept. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!