Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találnék végre normális...

Hol találnék végre normális áron jó kis bodykat (rövidujjú elsősorban) 19hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Tescoban majdnem 4eFt-ba kerül egy csomag,amiben 3v4 db van, de olyan "pizsamásan" néznek ki.Ami meg külön egyesével ki van téve,annak meg db-ja majdnem ugyanennyi :( A környékünkön lévő turikban meg ha van is, annyira elhasználtak vannak!Bababörzén tavaly tudtam venni, de azóta soha nem jön össze,hogy oda eljussak.
2011. ápr. 26. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
C&A-ban.
2011. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Brendonban esetleg, vagy Scamp-es? Ez utóbbit a netről is tudod rendelni, ha nincs a közeletekben olyan üzlet, ahol forgalmazzák.

Amúgy Én is kiváncsi leszek a válaszokra, mert mi is keresünk jópofa bodykat (92-est hordunk most), aminek jó a minősége is. A Scamp-esek aranyosak, de szerintem hamar kibolyhosodnak, pedig elvileg magyar gyártmány jó minőségű pamutból (nézd meg a honlapjukat). 900-1500 Ft körül annak.

Üdv:

Brigi

2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az aldiban és az intersparban is elég jó áron vannak egész jó bodyk.
2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vaterán
2011. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Auchanban is jók vannak, a szomszédom most mutogatta, milyet kapott a kislánya húsvétra. Biztos van kisfiús is. :)
2011. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Lidl-be is szoktak lenni, jó minőségűek, általában 2 db van egy csomagba.
2011. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a Karátban is szoktak lenni. (Disney márkájú) Nem olcsó, de jó minőség.

Én mindig a Tescoban veszek F&F-et, - főleg mikor akciós- nekem bevált.

2011. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lidlben én is láttam, de még nem vettünk onnan, nem tudom minőségileg milyen. Ami Budapesten lévő bababolt a Minimanó babacentrum a 14.kerben, ott nagy a választék és 600Ft-tól már vannak bodyk és azt hiszem mind magyar pamut termék. Én vettem már neki a kik diszkontban 1500 volt két kispulcsi, 2000 az alvószsák.
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!