Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányomnak tegnap...

5 hónapos lányomnak tegnap óta nincs kakija. Holnap mindenféleképpen veszek kúpot. Lehet recept nélkül glicerines kúpot kapni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
próbáltam már lázmérővel,szóval minden házi praktikával de sehol semmi.szegénykém olyan rosszul érzi magát.
2009. szept. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne adjál neki semmit,és ne is lázmérőzd.Teljesen normális még az is ha egy pár napig nincs kakija.Akkor is inkább próbálj neki adni egy kis üveges baracklevet.
2009. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


EGyet értek az előző válszolóval. Ha 1 napig nincs kaki, az még nem gond. Ne piszkáld lázmérővel, és főleg ne adj neki glicerines kúpot!!!


Esetleg kaja előtt 15-20 perccel egy kis cukros kamillateát adj neki, az hatásos módszer.

1 deci vízbe 1 filter és 2 teáskanál cukor. A cukortól ne félj, ekkorka babára hashajtó hatása van.

Jó kakilást:)

2009. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maszírozd meg a pocakját körkőrösen! Persze nem akkor, mikor tele van! Nekünk mindig bevállt ilyen szitukban.
2009. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is egyet értek,egy nap még teljesen normális,sőt,2-3is.Én a 4ik,5-ik napon szoktam közbelépni.De ha visit,kemény a pocija,és a szelek sem mennek az más tészta,keresd fel az orvost!Egyébként recept nékül is lehet kapni kúpot,nem tul drága,de elfelejtettem pontosan mennyibe kerül
2009. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha kezedre fekteted hasra és a gerince mellett a derekát maszirozod kicsit gyengéden, az is segithet. Ez akkor is jó ha szorulása van.De egyébként tényleg ne aggódj ez normális. Almapürét is adhatsz neki az is jó.

Ezek is ház praktikák :)

2009. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ll
2012. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!