Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, h nagyon betegek...

Létezik, h nagyon betegek leszünk én és a párom is, de a gyerek nem kapja el?

Figyelt kérdés

A párom vasárnap lett nagyon rosszul, lázas lett (39fok), köhögött, én hétfőn este már éreztem, h kedden nem leszek oké, tegnap 40fokos láz és köhögés! A gyereken azóta se semmi!!! Létezik, h nem lesz beteg akkor már? Vagy rajta csak később fog kijönni?

Annyira szeretném, ha nem lenne beteg, mert szörnyű volt nekünk is! :(


2013. febr. 13. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha már jár közösségbe, akkor sztem simán lehet, hogy ő edzettebb, mint Ti..:-)) Kívánom, hogy így legyen...
2013. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha erős az immunrendszere és nem volt olyan helyzet, amitől elkaphatta volna, például fokozottan ügyeltek ilyenkor a higiéniára, zsebkendőbe köhögtök, tüsszögtök, gyakran szellőztettek, akkor van esély rá, hogy nem kapja el.

Nálunk is volt olyan, hogy az egész család beteg volt, de olyan is, hogy csak a férjem, meg a fiam, én nem vagy olyan is, hogy a férjem és én igen, a gyerekünk nem.

De a betegségeknek mindig van lappangási ideje, szóval még nem kizárt, hogy a gyereketeken is ki fog jönni.

2013. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a hányás-hasmenést kaptuk el egy rokon kislánytól az anyósoméknál! Mindenki átment rajta! Én a párom anyósoméknál mindenki! A 6 hónapos pici lányom meg nem kapta el! :) Szerencsére! Tehát létezik! :)
2013. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Létezik.

Pár hetes volt a babám, én és a párom is betegek voltunk, de a picim nem kapta el, nagynagy örömünkre.

Szóval simán lehet.

Jobbulást nektek!

2013. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon nagyon remélem, h ő nem lesz beteg! 1 éves, eddig 3× volt beteg, de ezt nem kívánom neki... Én mindig szellőztetek, egész nap nyitva van bukón minden helységbe az ablak, a szobájába is mindig csak akkor csukom be, ha leteszem aludni! Annyi óvintézkedést tettem ezekben a napokban, h minden nap felporszívózok és domestossal felmosok... Köhögni kezembe, de persze kezet mosok és hát nyilván meg kell néha őt fogni, stb, így érintkezek vele! Legyen így, ahogy írtátok és nálunk is legyen ekkora szerencse, h nála nem jön ki!

2013. febr. 13. 18:12
 6/12 xStefix ***** válasza:

Szopizik még? Mert akkor ez is lehet a kulcsa.

De egyébként is megeshet, persze.

2013. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Létezik :) Mikor a lányom született,én is meg az apja is nagyon betegek voltunk,de annyira,hogy két hétig is eltartott. Nem kapta el. Azóta voltunk megint betegek és azt sem kapta el :)
2013. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk rendszere, hogy valamilyen nyavalyát csak a család egyik fele kapja el.


Múltkor én meg a kicsi dőltünk ki hurutos köhögésben, a férjemnek meg a lányomnak kutya baja volt.

Volt, hogy a kicsinek ment a hasa, azt hittem a foga jön, 2 nap múlva kiderült, hogy hányós járvány, mert én is kidőltem, a lányom meg a férjem megint csak megúszták.


Egyébként a vírusok lappangási ideje általában rövid, csak néhány nap, úgyhogy ha még pénteken sem lesz semmi baja a gyerkőcnek, akkor nagy valószínűséggel megúszta.

2013. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
éjjel belázasodott :( úgyhogy nem úszta meg sajnos...
2013. febr. 14. 08:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Oh Szegèny!

Jobbulàst neki!


Utolsò voltam

2013. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!