Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Június elején,5 hónapos...

Zsofika01 kérdése:

Június elején,5 hónapos kislányommal görögbe mennénk repülővel nyaralni egy hétre. -neki merjek vágni, nem lessz túl pici hozzá még?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon menőkés vagyok de ezt neeem.5 hónaposan még elég passzív egy gyerek , és nem vinném balkánra ... nem ez az európa amit mi ismerünk. Horváth országba pl simán . Kocsival hip hop ott is lehet lenni.
2013. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
most 5 hónapos a fiam, nem mennék. még a rokonokhoz vidékre menni is macerás egy ilyen picivel sztem
2013. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Még az jutott eszembe, hogy akkor már könnyen a fogzás is bejöhet és az még otthon is megvisel babát és szülőt egyaránt nemhogy idegen helyen.
2013. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Menjetek!! Inkább most, később már halál. Ilyenkor cuki, alszik ha tologatják, ott marad ahová teszed, csak ti kellettek neki ott is. Utána már minden hónappal nehezebb lesz és meg fogod bánni ha most nem mentek. egy 1 évessel nyaralni rémálom. Másfél évessel is. 2 évessel is :D

Akkor már MINDEN perc róluk szól, így még van egy kis lehetőségetek pihenni, meg magatokra még úgy is hogy ott van!

2013. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
karácsonykor repültünk férjemmel haza egy 1,5 és egy 5 hónapos babával. A picivel semmi gond nem volt :). Wizzair, easyjet stb a fapadosok mind ingyen szállítják a babakocsit, és egészen a gép ajtajáig eltolhatod benne a picit. Nálunk végig alutt a csekkolásnál is, a gépen meg nézelődött (meg persze bekakilt :)) Nem kell neki külön jegy, az öledben utazik kb 3000 Ft. Soha enm hallottam még olyan sztorit h egy ilyen pici baba sírt volna a gépen vagy bármi lett volna, csak a nagyobbak.
2013. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja és tapasztaaltból mondom (én kényelen vagyok velük sokat repülni mivel külföldön vagyunk) h egy 5 hónaposnak akkor is ugyanannyi cucc kell ha a szomszéd utcába mész 2 napra meg akkor is ugyanannyi ha 1 hónapra Új Zélandra. Ha szopizik akkor az van midnenhol, ha tápszeres azt is lehet vinni, de ott is lehet venni, pelenkát is lehet ott is venni, ruhát visztek, abból sem kell annyi (én minidg jóval többet vittem mint kellett volna-nem tudom eltalálni a mennyiséget) de ha esetleg kevesebbet viszel ki lehet mosni kézzel is bármit bárhol bármikor. Akkor emg miért ne? Neki még nem kell 20.000 játékot vinni emg a kedvenc autóját, emg az összes létező babát...Legjobb kor :)
2013. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönjük a válaszokat!
2013. febr. 14. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!