Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell hasznalni a szelcsov...

Hogy kell hasznalni a szelcsovet? Meddig kell bedugni a babanak? A vastagabb vagy a vekonyabb veget? Naponta hanyszor lehet hasznalni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A vékonyabb végét dugd be neki max 2 cm-t, de előtte krémezd be kivülről, hogy könnyen bemenjen. Nem tudom hányszor lehet. Az én kisfiam 3 hónapig üvöltött a hasfájás miatt, próbáltunk MINDEN hasfájás elleni készítményt, és csak ez jött be. Általában a kora esti órákban használtam nála, meg is könnyebbült. Jah és vigyázz, a pelenkára irányítsd a csövet, egy nagyobb pukival jöhet az eredmény is! Nálunk apa kezébe folyt a cucc. :)

Kitartás! :)

2013. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért arra vigyázz, hogy hozzászokhat a szervezet.
2013. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!