Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik már pont 4 honaposan...

Akik már pont 4 honaposan adtatok bébi ételt a babátokak először menyit evett meg belőle?

Figyelt kérdés

Az üvegesre gondolok amit a boltban lehet kapni.

Most lehet sokan leszolnak majd de en mar 2,5honaposan elkezdtem kóstoltatni a fiammal az almat,repat,sütőtököt,narancsot,mandarint...persze eloszor 1-2 kanallal csak.

Mai ebedet (tapszer)kivaltanam neki alma-krumpli (marevett ilyet amit en csinaltam) de mennyit kene hogy megegyen belole ebedre hogy ne legyen ehes?

Tapazerbol 150ml-t szokott megenni

Fel üveggel kb.?


Nalatok hogy volt?



2013. febr. 14. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A babák annyit esznek, amennyi elég nekik a jóllakáshoz. Ha éhesek, akkor kérnek még, ha jóllaktak, akkor kiköpik a többit.
2013. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4,5 hónaposan kezdtem, bébiétellel, akkor még a 125 g-nak a negyedét ette meg mindig. Rá 1 hétre a felét, 5 hónapos elmúlt jóval amikor megevett 125 g-ot, de addigra már én csináltam neki enni, csak beletettem bébiételes üvegbe, hogy nagyjából lássam mennyiket eszik. Most 6 hós elmúlt picivel, 1 hete bírtunk kiváltani 1 étkezést, most már megeszik annyi adagot h jól lakjon, kb 1,5 éveggel, az almát pl töménytelen mennyiségben eszi bármivel keverve, abból 2 -őt is megeszik. Én nem szóllak meg, bár korainak tartom, viszont azt mondják h ha pl 150 ml-t eszik, akkor 150 g kivált egy étkezést, DE babája válogatja! Az én fiam pl olyan, hogy 210 milit eszik 5 hós kora óta, de 150g főzelékkel elvan 4 óráig is.
2013. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4-5 hónaposan már az üveges háromnegyedét ette meg, de így igaz ahogy előttem írják hogy annyit eszik amennyi elég a pocijának. Ha nem kér akkor már elfordítja a fejét és kiköpi.
2013. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most múlt 4 hónapos, 2 hete emelem az adagját, védőnő szerint kb. 170-190 grammal lehet kiváltani 1 étkezést. Nálunk bejött, nem éhes utána, ugyanúgy alszik du-n, mint anno a tápszertől (150 ml).
2013. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom is kostolt ezt-azt 3hónaposan már.Akkor egyáltlán nem evett belőle.Ahogy betöltötte a 4.hónapot,fél üveg babakaját megeszik.60-90gramm között,de csak gyümölcsöket vagy tejpépet.Kostoltatás nélkül.Egy adag tej vagy tápszer az 200mili neki.Gyümölcs után 1 órával meg is eszik 200at mindig.
2013. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kb 100 g vagy egy alma, de ez nem volt eleg a kivaltashoz, utanna meg evett keves tejet.
2013. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!