Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan Anyuka akinek a...

Van itt olyan Anyuka akinek a babája 7 hónaposan nem kúszott/kúszik?

Figyelt kérdés
Hogyan haladt a mozgásfejlődése?
2013. febr. 5. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekem pont 7 hónaposan kezdet el mászni! Előtte is volt négykézláb de nem mászott! Rá 2 nappal viszont fölállt!
2013. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én lánykám bőven betöltötte a 8 hónapot, mikor belelendült a kúszásba, annyira jól ment a forgolódva közlekedés neki :)

De 9 hónaposan már tudott mászni, a 9 hónap végére felült és fel is állt a bútorok mellett és óvatosan lépeget mellette, úgyhogy szépen halad. :)


Szerintem egyébként ez teljesen átlagos, hogy 7 hónaposan még nem kúszik valaki, addigra csak átfordulniuk kell...

2013. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
enyém most 7 hós és egyátalán nem kúszik-mászik, forog csak.
2013. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, a kisfiam

5,5 hónaposan fordult hasról hátra

6.5 hónaposan hátról hasra

7,5 hónaposan felállt

8,5 hónaposan kezdett el mászni, és ezzel együtt fel is ült.

Nemsokára 9 hónapos, pár lépest tesz az ágy mellett kapaszkodva.

2013. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, a 8.hónap végén kezdett el csak szabályosan kúszni!!!Addig csak gurult...
2013. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az babám most lesz 7 hónapos és most kezd el forogni! különben makk egészséges. úgyhogy ne aggódj!!! ;)
2013. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az én babám 6.5 hónapos,forog hátról hasra,hasról hátra és hason körbe tud fordulni lassan,de a kúszást még nem csinálja. Csak aggódom,mert ugye sokan mondják,h az övék már kúszott ilyenkor. De látom,hogy a ti babáitok is milyen ügyesen fejlődött,fejlődik. Szóval nem izgulok!:-)
2013. febr. 5. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónaposan bőven gurult minden hova. Kúszni talán 3-4 alkalommal láttam. Amúgy ha pozíciót akart váltani, akkor oda gurult. :)

8 hónaposan 2 nap különbséggel felült és felállt, 2 héttel később már a bútorok mentén kapaszkodott. 9 hónaposan elkezdett mászni is, de csak A-ból B-be jutásra használta. Amúgy kapaszkodva közlekedett mindenhol. Csak ha el akart jutni egyik kapaszkodótól a másikig, akkor mászott. Aztán 10,5 hónaposan meg elindult.

2013. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi,ügyes ő is!:-)
2013. febr. 6. 02:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 hónaposan kezdett kúszni, addig csak forogva közlekedett. Most 11 és fél hónapos, még mindig csak kúszik, de azt már tökélyre fejlesztette. Négykézlábra állni tud, de nem mászik, és nem is ül még.

Teljesen egészséges amúgy, csak kicsit lusta.

2013. febr. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!