Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztessem a két...

Hogyan büfiztessem a két hetes babám?

Figyelt kérdés
Eddig felemeltük függőlegesbe és a kis fejét megtámasztottuk a vállunkon, de ma volt az anyukám látogatóba és azt mondta, hogy nem szabad így büfiztetni mert még picike, hanem hasra kell fektetni! Igaz ez?
2009. szept. 6. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz lehet! :)

Vannak babák, akik hason büfiznek jobban! Ki kell próbálni!

2009. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig működött a módszer, és nem lett a babának semmi baja (természetesen nem lett, jól csináltátok), akkor most miért változtatnál? Jó lenne felkészülni, a tanácsadós időszak következik! Mindenki elmondja, hogy ő hogyan csinálta, és hogy neked is úgy kellene, végül csak a fejed fogod kapkodni, és azt sem tudod, akkor most kire hallgass. Én is adok egy tanácsot: hallgass a kezdetben a védőnőre, utána pedig az ösztöneidre, és minden rendben lesz! Sok boldogságot a babával!
2009. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én is a vállamon büfiztettem ,mert amint a hasán volt üvöltött, mikor már szépen felemelte a fejét és megtudta tartani onnantól szeretett csak hason lenni és akkor úgy büfizett

2009. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És közben "libikókáztunk" is vele. Hogy a levegőbuborékok a tej főlé kerüljenek. A válladról egy kicsit hanyatt döntöd és pár mádodperc múlva vissza. Amúgy szerintem nem szabad hasára fektetni büfi közben, mert a gyomorsav is feljön a büfivel, ami irritálja a torkát.
2009. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Te magad is hamar rá fogsz jönni, hogy mi a legjobb a babádnak. A lányomat én is a vállamon próbáltam büfiztetni, hiszen mindenkitől ezt láttam, de nem akart/nem tudott büfizni soha. Aztán valahogy rájöttem, hogy sokkal jobban tud büfizni úgy, ha az ölembe ültetem, és kicsit előre hajtom a felsőtestét (mielőtt lepontoznátok, nem ültettem hosszú percekig sosem, pláne nem pár hetesen, hanem egyszer csak, ahogy poziciót váltottam vele az ölemben, így büfizett, és utána ezt próbáltam és bevált). Aztán később "megtanult" a vállamon is büfizni. De igaza van az egyik előttem szólónak, minden baba más, mindegyiknek mások az igényei, mindegyiknek más a jobb, tapasztald ki, és halgass az ösztöneidre!:) Boldog babázást nektek!
2009. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

jahajj, halgass=hallgass és pozició=pozíció:)

bocs, már elég késő van:)

2009. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás, hogy te ülsz egy picit hátra dőlve és úgy a mellkasodra fekteted. Nekem pár hetes koráig így büfizett, aztán jött a vállra vevős pozíció.
2009. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Ma már kísérletezünk, hogy mi válik be jobban! :-)
2009. szept. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!