Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlotok...

Milyen autósülést ajánlotok egy 8 kg-os 74 cm-es 10 hós babának? Tökéletesen ül már, azzal nincs gond!

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, mi a véleményetek. 0-18 kg? vagy már a 9-18, esetleg 9-25-kg-os, persze dönthető? Ja és persze milyen fajtát?

Köszi a segítséget!


2013. febr. 14. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Használt gyerekülést nem tanácsolnak a szakértők venni, mert ha már érte az ülést baleset, a legkisebb hiba miatt is elvesztheti a biztonsági funkcióját. Ezt szakemberek mondták!

[link]

Szerintem egy nagyon jó cikk.

2013. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-18-ast nemsokára belenő. (emlékszem annak a válaszolónak a kérdésére akinek a 0-18-ast javasoltuk, viszont neki azért azt mert az ő babája még nem ült)

Olyat érdemes kereni aminek van és jó eredményű a töréstesztje (9-25nek eleve nincs egyáltalán) hirtelen amik eszembe jutnak: maxi cosi, be safe, römer,

2013. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok választ! Aranyosak vagytok!

A Maxi Cosiban gondolkodom most.....az mégis olcsóbb kicsit.

Használtat nem szeretnénk

2013. febr. 14. 10:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs 9kg akkor ne tedd olyan ülésbe ami 9kg-tól jó. Nem véletlenül van súlyhatár! Ha még elféér a hordozóban, akkor én megvárnám míg 9kg nem lesz, aztán cserélnék ülést. Ha nagyon sürgős akkor 0-18ast vegyél.
2013. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!