Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több órája próbálgatom a...

Több órája próbálgatom a TPB-t, de valami nem stimmel, nem érhető el. Mi lehet a probléma? Megszűnt volna? Nem hinném, hogy a gond nálam van, mert a netem minden más oldalt tökéletesen be tud tölteni.

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak tulterhelt a szerver vagy karbantartás alatt van vagy stb.,ha törölték volna az nem rövid lefolyású dolog egy ilyen weboldalnál,és nagy visszhangja lenne,ha meg SOPA vagy PIPA miatt törölték volna akkor meg hagynak egy kis képet...amúgymeg a torrentezést a törvény bünteti (legalábbis ha jogvédett a cucc,tehát majdnem minden)(mégis mindenki csinálja :P :D )
2013. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oh, rendben, köszi a választ :)
2013. jan. 6. 22:14
 3/11 czibles ***** válasza:
2013. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nyugi nekem sem megy
2013. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nyugi nekem sem megy.
2013. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne beszélj hülyeséget, a torrentezés nem illegális Magyarországon. A film, hanganyag saját célú letöltése nem illegális, a visszatöltése már az, mert internetes kalózkodásnak számít. Szóval ha letöltesz azzal nincsen gond, ha fel, az már inkább nagyobb probléma. A játékokkal nem tudom mi a helyzet.
2015. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne beszélj hülyeséget, a torrentezés nem illegális Magyarországon. A film, hanganyag saját célú letöltése nem illegális, a visszatöltése már az, mert internetes kalózkodásnak számít. Szóval ha letöltesz azzal nincsen gond, ha fel, az már inkább nagyobb probléma. A játékokkal nem tudom mi a helyzet. Mellesleg igény van rá, ezeket az oldalakat már régen felszámolták volna és rajtaütöttek volna a tulajdonosokon, vajon miért nem történt így? Azért, mert az egész világon igény van a torrentre, szóval ennek is van egy fajta bevételi formája, ezáltal mégse olyan illegális.
2015. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 uchiha itachi válasza:
és az mitollehet hogy ra megyek ara hogy toltse le és nem csinalsemit?? ojan mint ha nem is katintanek ra de viszon Ncoron le birok toltenbi
2015. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SimkoL ***** válasza:
Siralom, hogy kik férhetnek internet közelbe. Az összes írónk, költőnk, műfordítónk és még nyelvújítónk is forog a sírjába..
2015. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SimkoL ***** válasza:
*sírjában - stílusosan: az ideg elborította az agyam.
2015. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!