Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok az újfajta influen...

Mit szóltok az újfajta influenzához ami a gyerekekre a legveszélyesebb és légzéskimaradást okoz?

Figyelt kérdés
Hát én már rettegek és be vagyok sz@rva nehogy a kicsikém elkapja!
2013. febr. 14. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, burában nem tarthatod. 7,5 hónapos a kisfiam, de nem adatok be semmi plusz oltást, csak a kötelezőeket és magunkat sem oltatjuk. A munkámból kifolyólag találkoztam egy igen nagy, humán vonalon is piacvezető cég rossz vivőanyaggal ellátott vakcinájának szervezetre gyakorolt hatásával: 3x emelkedett az elhullás, 5xre a gyógyszerfelhasználás és ami a legjobb, hogy amelyik állat megkapta annak bármelyik utódában bármikor jelentkezhet az immunrendszer rendellenessége. Ja, és az állati vakcinák előállítására ugyanolyan szigorú szabályok vonatkoznak, mint a humán vakcinákra.....Vitaminok (lehetőleg természetes kivonatok) és egészséges táplálkozás, mert az anyatejből ő hozzájut mindenhez, amire szüksége van. Nálunk ha megjövünk, kézfertőtlenítővel mosunk kezet és az ajtó előtt hipós rongy van, zárt, zsúfolt helyre nem viszem magammal.
2013. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Immun erősítés és szoptatás ,ennyi.Felesleges rettegni , a stressztől legyengülsz és lehet pont te betegszel le ,adod át ... csak ésszel.Nézz utána a homeopátiás lehetőségeknek,okosabb mint pánikot kelteni.

Légzéskimaradás spontán is lehet ,erre van a légzésfigyelő. Ha aggódsz akár nagyobb gyerek alá is teheted,nem kér enni ,elfér.

2013. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap én is feltettem egy hasonló kérdést, sajnos nem tudom telefonról belinkelni. Hát elég lekezelő válaszokat kaptam... Én is aggódom, mert egy 2,5 és egy 1 éves kicsim van, és már nem mondhatom, hogy az anyatej majd megvédi őket. Az oltásban soha nem bíztam, sőt miután a munkahelyemen pár éve kaptunk h1n1 ellen, és nagyon súlyos szövődményeim lettek, biztosan nem kérünk többet ilyesmiből.
2013. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én elég szkeptikusan hallgattam ezeket a híreket, de a hétvégén barátnőm 11 hónapos kislányát mentő vitte a kórházba nehézlégzéssel, fulladással. Úgyhogy most újratervezés, és az elkövetkező pár hétben inkább nem viszem a babám közösségbe, csak parkba, sétálni és apa meg én is szedünk immunerősítőt. Meg újra beizzítom a légzésfigyelőt.
2013. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyatej nem 100% de legalább nincs mellékhatása,ne kételkedj benne.
2013. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!