Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb szórakozóhely?

Figyelt kérdés
Írnátok saját, vagy hallott élményt, tapasztalatot? Melyik diszkóban nem éreztétek jól magatokat, vagy éreztétek hogy rossz helyen vagytok? Esetleg történt is valamit...? Ugyan erre lennék kíváncsi pozitív értelemben is. Írhattok akár vidéki helyekről is!
2012. dec. 29. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden szórakozóhely rejt magában veszélyeket.. ha ésszel szórakozol, tudod a mértéket nem lehet nagy bajod.. kivéve ha sikerül nagyon rossz társaságba keveredned.. ;)
2012. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csendes-óceán közepén lenne a legveszélyesebb.
2012. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Úgy tudom a fővárosban veszélyesebbek általában mint vidéken vagy akárhol.Nagyobb a tömeg,sok a rossz arc,drogos, külföldi, csöves stb..akik problémákat okoznak.

Viszont ez szerintem a nagyvárosokra is igaz.

Ahol van biztonsági őr,ott általában biztonságosabb,de nehezebb is bejutni kiskorúaknak,de ez is helyfüggő.


Balatonon,én nagyon jól éreztem magam,hiszen ott az éjszaka közepén is ébren van minden,és mindenki.Ott rengeteg szép hely van,és jó a hangulat,sokszor jók DJ-k is ellátogatnak.


Bár szerintem sehol nem lehet eléggé vigyázni.

2012. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak kösz, ment a zöld kéz! :)
2012. dec. 30. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
bordány jó hely
2012. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol eddig megfordultam, azok közül a helyek közül nekem a LivingRoom jött be a legkevésbé. Nem mondanám veszélyesnek, de ott láttam a legtöbb drogos/veszélyes(nek tűnő) arcot. Meg egyszer amikor oda mentünk bulizni vmi nagy csoport szerb is ott volt és hát nem voltak valami kulturáltak..egy csomó üveget összetörtek, az egyik részen tele volt szilánkokkal a föld, meg egyik barátomba bele is kötöttek. Szóval én a LivingRoomra szavazok mint rossz hely. :D
2012. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

legveszélyesebb pesti szórakozóhelyek:

patron (régi coronita)

club gicch

studio

dokkoló (bár ez lehet hogy már bezárt)

bling club

white angel

2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem annak idején a kisebbségi származású szomszédjaim mind a coronitába, trocaderoba jártak, egyéb nem kisebbségi, de veszélyes ismerőseim meg a hajógyárira.

bár az az igazság, hogy pesten szerintem nincs normális szórakozóhely, vagy 30-as pasik/arabok nyomulnak rád, vagy a fél társaság be van drogozva és/vagy az orrod előtt kefélnek. a legtöbb helyen a zene is szutyok.

2012. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen sajnos, ebben a világban élünk :S

azt tudtam hogy a hajógyári durva, de azért azt gondoltam ennyire nem.. a közelébe se fogok menni, ez biztos!

köszi a válaszokat

2012. dec. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!