Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái, akik...

Tápszeres babák anyukái, akik csapvizet forralnak mert nincs külön pénzük babavízre, ti hogyan forraltok?

Figyelt kérdés
mert én megcsináltam legalább 5 percig forraltam de látom benne a vízkövet,apró fehér szemcsék úszkálnak benn még akkor is ha lehűtöm.így is nekiadhatom tápszerrel? vagy ti hogy csináljátok?
2013. febr. 14. 10:46
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
Vízforralóval. Ha vízköves akkor ecettel kell vízkőtleníteni
2013. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én emiatt váltottam de ha megvárod,hogy hűjön egész jól leülepszik és le lehet önteni a vizet!
2013. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Szent szar, ez a kérdés nekem úgy jön le, hogy tök gáz gyereknek forralt csapvizet adni... Miért is?

A forralás azért kell, hogy a bacik megpusztuljanak benn. A többi meg elfér. Ha nagyon gáz, a szemcsés részét ne öntsd át. Egyébként mikróban is forralhatsz, csak nem túl gazdaságos.

2013. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! én most vettem egy Russel Hobbs forralót ami vízszűrő is egyben, ettől nem lesz vízköves a forraló sem és nem túl nagy beruházás.
2013. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Elég szomorú, ha úgy gondolod, ha valaki nem vesz babavizet csak csóró, vagy felelőtlen lehet!!!


Mi azért nem veszünk babavizet, mert felesleges pénzlehúzás.

Mi is felnőttünk forralt vizen, a lányom is fel fog, semmi baja.

2013. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sima vízforralóval, aminek a kiöntő csőrében szűrő van. Időnként ecettel kiforralom és minden lerakódás eltűnik belőle. Babavizet ritkán veszek, kb csak utazáshoz.
2013. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Simán meg tudnám venni a babavizet, de teljesen feleslegesnek tartom. Vízforralóban forralom a vizet, abban van szűrő, nem kerül az ételébe vízkő. A vízforralót pedig ecettel szoktam időnként átfőzni.
2013. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen kissé provokatív kérdés.Sokan nem azért nem veszik meg a babavizet mert nincs rá pénzük hanem azért mert fölöslegesnek tartják.Egyébként másnap már a babavizet is fel kell forralni,így aztán engedek csapvizet egy külön erre használatos edénybe felteszem a gázra és felforr.A vízkövet meg ki kell pucolni az edényből és akkor nem úszkálnak benne darabok.
2013. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem muszáj babavizet vennem! Mert nagyon bukós a babám és még a babavízből is ki kellett tapasztalni melyik jó! És nem csak az edénykétől lehet vízköves ez hülyeség, nálunk már a víz is gáz és ha felfő előjön benne a vízkő!
2013. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jégtánc ***** válasza:
Lehet hogy a csapban a szűrőt ki kellene cserélni.Az is sokat számít ám.
2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!