Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismét egy pelusos kérdés! A...

Ismét egy pelusos kérdés! A DM-es Babylove pelenka csak egy típusban létezik? (példaként: a Tesconak két saját márkás is van)

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok,hogy nincs más az Aktiv+ -oson kívül?Tegnap vettem egy csomaggal kipróbálásra,rózsaszínes csomagolású,7-18 kg-os méretben.
2009. szept. 7. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ebből, Babylove-ból csak ez van. Azt hiszen van még másik saját márkás is, de annak más a neve.

Egyébként mi ezt használjuk, már nagyon régóta és nagyon bevált. Nálunk fiú van, lányos anyukától már hallottam, hogy nekik nem annyira jó.

2009. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van még egy ökopelenkája a dm-nek, de túl sok jót nem olvastam róla.
2009. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Tegnap óta használjuk,azaz a kisfiam :) szóval alapjában véve meg vagyok vele elégedve.Kicsit zavar,hogy a baba bőre pisis marad,valőszínűleg már több került a pelusba és talán visszaengedett kicsit.Na meg egy kis bőrpír a popólyuk körül,de még várunk,lehet,hogy épp véletlen egybeesés :)

Köszi mégegyszer!

2009. szept. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!