Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használnak a kisgyermekes...

Használnak a kisgyermekes anyukák retikült a pelenkázótáska mellett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nincs pelenkázótáskám, mert, ha vendégségbe megyünk, nem kell a babát fél óráig keneszelni.

Otthon sem kenegetem, mert nem szokott piros lenni a feneke.

Én fogok egy szép szatyrot, ilyen Micimackós ajándékos erős szatyorra gondolok, beledobálom induláskor ami kell, 2 db pelus, popsitörlő, egy textil-pelus, bébikaja, ital a babának + beleteszem az én dolgaimat pl. pénztárca, kulcs.

Szerintem nagyon vicces amikor úgy megy át valaki a nagyikhoz, hogy hozza magával az egész babakozmetikát.

Mondjuk attól is függ, ki milyen messze lakik, mert nálunk 5 utcára lakik mind a két nagymami. Nagypapival meg egy udvaron. :)

2009. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem van pelenkázótáskám, van még egy erre befogott hátizsákom is, ha kenguruval megyek, és nincs retikülöm. Ill. itt lóg a fogason és néha megsimogatom! :)

Babakocsihoz felesleges, kengurunál meg kell a kezem. Az irataim, a kulcsom, a telefonom és a pénztárcám az, amit beleteszek.

Ja és az én babám kicsi még, váltás ruha is mindig van a táskában, meg plusz zokni, melegebb ruha, ha hidegre fordulna az idő hazainduláskor.

2009. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hordok retikült. Van egy kis táska, amiben a baba cuccai vannak, abba szoktam a sajátomat is rakni. Ha rövidebb útra megyünk, akkor csak a babakocsi alján lévő tárolóban bedobom a pénztárcámat, a telónak meg van a babakocsin zseb.
2009. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sziasztok! nálunk külön tatyója van a fiamnak és nekem, mivel ha pl. a nagyihoz megy, visszük a szükséges cuccait (kaja, pia, ruci, pelus).

korábban volt, hogy én is bepakoltam a cuccom a táskájába, de aztán valamit mindig benne felejtettem, ami kellett volna amikor nélküle intéztem valamit.

úgyhogy nálunk van retikül és cuccos tatyó is :)

2009. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem használok retikult.A babakocsi táskájában van minden/nem tudom,hogy ez-e a pelenkázótáska,de azt hiszem,hogy igen/.Mindig van benne váltás ruha a kicsinek,1-2 pelenka,popsitorlo,krém,esetleg kis pokróc,iratok,pénztárca,1-2 játék,mobil,kulcsok,ezek mind kellenek,és elférnek a táskában,így sokkal kényelmesebb,mintha még retikult is vinnék.
2009. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) Én azért, mert abban a saját holmim van: pénztárca, személyi, iratok, forgalmi, kulcsok, esetleg púder, toll. És nem mindig a gyerekkel megyek, tehát kell egy fix táska, ahol ezek vannak, hogy ne kelljen mindig átpakolni. Illetve amúgy is: a retikul női dolog, akkor is hordom, ha hátizsákkal megyek. Akkor azt akasztom előbb a vállamra, utána rá a hátizsák. Igy is kényelmes, mert a hónom alá tudom szoritani, nem kell félni, hogy kilopják a pénzem pl. (mint anyunak 2 hete). Szóval nekem praktikusabb.
2009. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem övtáskám van a pelenkázótáska mellé. Abban van pénztárca, mobil, kulcsok, hogy ne kelljen a pelenkázótáskában turkálni értük. Meg pl ha bezsaladunk egy boltba a fiam a kezemben, ne kelljen a nagyobb táskát vinni, csak felcsatolom az övtáskát és még könnyű is ezt-azt kivenni belőle.
2009. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én használok retikült, mert abban vannak a cuccaim, kulcs, iratok, pénz, telefon, stb., és nem kell pakolgatni, csak megfogom és már indulok is (a babakocsira szoktam akasztani, hogy a kezem szabad maradjon). A gyereknek ugyanígy van "rohamcsomagja", pelenkázócuccal, textilpelussal, krémmel, popsitörlővel, stb. egy másik táskában, és azt sem pakolgatom ki-be, csak bedobom a kocsi kosarába induláskor, és nem kell pakolászni, csak ha hosszabb több órára maradunk távol, akkor még kaját teszek bele. Nekem így praktikus. Miért kérded különben?:)
2009. szept. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!