Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változott meg 6 hós...

Mitől változott meg 6 hós kisfiam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig szépen átaludta az éjszakát ( hat hetes kora óta este 10 től reggel 7-8ig)most este sem akar elaludni, csak olyan éjfél körül és hajnalban kel, és akkor is nehezen alszik vissza. Olyan mint aki nem fáradt, mert este és reggel is játszani akar nem pedig éhes. A fogán sem veszem észre hogy már jönne, nem duzzadt, nem fehéres.

Mi lehet a baj? Járt valaki így? Mit csináljak?


2009. szept. 7. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, az én fiam 9hós és bizony nálunk is ez volt időnként. Sőt még mostanában is előfordul, hogy 11-12-ig fenn van és egyszerűen nem tudom letenni. Viszont ha elálmosodik, akkor simán elalszik egyedül egy perc alatt. Valószínűleg a mozgásfejlődés miatt van. Nem kezdett el mostanában valami újat csinálni? Én már úgy hívom időnént a fiamat, hogy duracell, mert egyszerűen iszonyat mennyi energia van benne. Már önállóan feláll és mindenáron menni akar.... sokszor szerintem emiatt egyszerűen nem akar este aludni mert gyakorol. Szóval majd ez is el-el múlik meg újra előjön. Kitartás! (én rászoktam az energiaitalra... máshogy nem bírom)
2009. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehogynem csinál újat, minden nap, most épp állandóan felül,már nagyon nem bírom kivagyok, eddig olyan jó gyerek volt. Energiaitalt még nem mertem inni mert szoptatok, meg nem is nagyon szeretem. Azért köszi a segítséget
2009. szept. 7. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:

légyszi segítsetek!

a helyzet változatlan, tegnap 2 óránként kelt, nem éhes, szomjas, csak nyűgős és egyszerűen nem akar aludni, mit tegyek?

2009. szept. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!