Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok bolti, flakonos...

Adhatok bolti, flakonos majonézt 13 hósomnak?

Figyelt kérdés
**obus

2013. febr. 15. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szüksége van egy 13 hósnak majonézre?

Ha arra vagy kiváncsi, hogy egy ételbe kell a majonéz, és a gyereknek is adnál belöle, akkor igen. gondolom nem minden nap adod neki.

A bolti majonézzel az a baj, hogy magas a kalória értéke, aromák tömkelege stb... de mivel 1 éves már elmúlt, így ha 1x kap ilyet semmi baja nem lesz.

2013. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 16 hónaposan adtam neki először, nem lett tőle baja. Összesen eddig 2-3 alkalommal evett olyan ételt, amiben volt. Gyakran én sem adnám neki amiatt, amit az első válaszoló is leírt. Viszont létezik adalékmentes majonéz is, bioboltokban lehet kapni.
2013. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jo hogy midenki az adalékoktól fél :D de a fö probléma hogy nyers tojás van benne! Még a boltiakat se mindig vizsgálják be rendesen, de házi is simán lehet szalmonellás, ezért nem ajánlott gyereknek adni. Én részemről iskolás kor elött nem szándékozok adni, ha elkerülhető.
2018. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!